X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
гурток юнні друзі природи

Завантажити презентацію

гурток юнні друзі природи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Юні друзі природи” Черкаська станція юних натуралістів

Слайд 2

Є просто храм, є храм науки, А є іще природи храм – З лісами, що простерли руки Назустріч сонцю і вітрам. Святий цей храм цілодобово Для нас відкритий кожну мить – Заходь сюди, будь серцем чулий, Хай і тебе він освятить.

Слайд 3

Разом весело дерева саджати, поливати, доглядати. Рідний дім – природа наша – знають всі навкруг. Раз берізка, два берізка: буде гай рости, Одна квітка, друга квітка – буде все цвісти.

Слайд 4

Все на землі, все треба берегти – І птаха, і звіра, і оту травину. Не чванься тим, що цар природи ти, Бо, врешті, ти – лише його частина. Так, і частка – невелика і залежна. Цю істину сприймай беззастережно, І як береш, то треба й віддавати, Коли й надалі хочеш працювати.

Слайд 5

ВИРОЩУВАННЯ КВІТІВ НА ДІЛЯНЦІ З МЕТОЮ ПЕРЕСАДЖУВАННЯ В ПРИРОДУ

Слайд 6

Ці квіти ніжні та ласкаві, Мені всміхаються й тобі. Їх цвіт рясний в зелених травах – Мов озеречка голубі. Я не зірву вас, прощавайте, Без вас я бачу милі сни. Ростіть собі, та завітайте До нас наступної весни.

Слайд 7

Акція прибери планету Ми свою планету приберемо! В руки мітли замашні беремо, Від сміття, від різного болота, Приберемо – в нас така робота!

Слайд 8

Втілення в букети акції “Парад квітів біля школи”

Слайд 9

Ласкава осінь вже прийшла, Дари нам щедрі принесла, Щоб вся країна й кожна хата Була щаслива і багата.

Слайд 10

Слайд 11

Перші знайомства з тваринами

Слайд 12

Робота гуртківців Сувенір “Сонечко на листочку” Робота виконана З солоного тіста

Слайд 13

Інструкційна картка виготовлення сувеніру Приготувати солоне тісто у пропорції 2 частини борошна 2 частини солі “Екстра” 1 частина води Скачуємо із тіста кульку розміром з куряче яйце. Розкатати кульку товщиною 5 мм. Прикласти до розкатаного тіста заготовлений шаблон листка і вирізати. Сонечко ліпимо з невеликої кульки. Вироби висушуємо та розфарбовуємо акварельними фарбами.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне