X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ГО без статусу ЮО

Завантажити презентацію

ГО без статусу ЮО

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Реєстрація громадського об'єднання без статусу юридичної особи

Слайд 2

Об єднання громадян без статусу юридичної особи – це колективний суб’єкт правовідносин, що наділений широкими можливостями для реалізації ідей. Громадська організація без статусу юридичної особи вправі вільно розповсюджувати інформацію, що стосується її діяльності, в тому числі пропагувати власну мету (цілі).

Слайд 3

Громадська організація без статусу юридичної особи, документи необхідні для реєстрації.

Слайд 4

Для того, щоб створити і зареєструвати ГО без статусу юридичної особи її засновникам достатньо підготувати і подати на реєстрацію наступні документи: заява про державну реєстрацію ГО , за Формою 20; рішення про створення ГО , оформлене у вигляді протоколу; відомості про засновників такого об’єднання. копія паспорту та ідентифікаційного коду засновників (мінімум 2 особи); назва громадського об'єднання; місцезнаходження громадського об'єднання; дані про керівні органи (ПІБ, дата народження, номер телефону).

Слайд 5

В разі якщо засновниками виступають фізичні особи – слід подати інформацію про їх прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, адресу місця проживання, а також РНОКПП. Якщо ж засновником виступає юридична особа – слід вказати її найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код; відомості про особу (осіб), уповноважену представляти таке об’єднання. Можна зазначити що , подання Статуту не є обов’язковою умовою для реєстрації ГО без статусу юридичної особи. Однак, засновники мають повне право затвердити Статут для своєї організації, який, на відміну від ГО, що має статус юридичної особи не буде містити відомостей про її майно та порядок його розподілу в разі припинення.

Слайд 6

Громадська організація без статусу юридичної особи. Звітність та оподаткування.

Слайд 7

На відміну від об’єднань зі статусом юридичної особи, ГО без такого статусу не зобов’язана подавати податкову, фінансову, статистичну та будь-яку іншу звітність. Питання податків, також не є актуальним для об’єднань без статусу юридичної особи. Однак, зворотній бік таких організацій – це неможливість відкрити банківський рахунок, а значить залучити грошові кошти у безготівковій формі для досягнення мети та завдань своєї діяльності. Це питання легко вирішується перереєстрацією в організацію, що має статус юридичної особи. І все ж, ГО без статусу юридичної особи залишається ефективним інструментом для досягнення найрізноманітніших цілей, починаючи з реалізації творчих або екологічних проектів, закінчуючи вивченням технології блокчейн чи видобутку (майнінгу) криптовалют в Україні.

Слайд 8

Основні права громадської організації без статусу юридичної особи в Україні.

Слайд 9

Законодавством надано право всім ГО звертатися до органів державної влади та місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб з певними пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями) або скаргами. Не менш важливим є право на одержання публічної інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень або інших її розпорядників. На рівні з ГО зі статусом юридичної особи, ГО без статусу юридичної особи вправі приймати участь у розробленні проектів нормативно-правових актів. Крім того, проведення мирних зібрань будь-якого ГО є правом, що гарантоване Головним законом нашої держави.

Слайд 10

Громадське об’єднання без статусу юридичної особи має свої переваги та недоліки:

Слайд 11

ПЕРЕВАГИ: не потрібно здавати фінансову звітність та сплачувати податки; не потрібно утримувати фахівця – бухгалтера; відсутні підстави для накладення санкцій за несвоєчасну подачу звітності або неправильне її оформлення; можливість звернення в будь-який момент для проведення процедури реєстрації, і отримання відповідно, статусу юридичної особи; подавати петиції і скарги, організовувати мітинги і брати участь у роботі громадських рад

Слайд 12

НЕДОЛІКИ: неможливість відкриття рахунку в банку; відсутність печатки; неможливість відкриття відокремлених підрозділів; відсутність можливості мати свою символіку; неможливість стати учасником цивільно-правових відносин, набувати майнові і немайнові права; неможливість виступати засновником господарських товариств, підприємств та засобів масової інформації.

Слайд 13

ВИСНОВОК Необхідно зважити всі плюси та мінуси і прийняти рішення, яке найкраще відповідає потребам громадського об’єднання. Отже, якщо ви вирішили створити громадське об’єднання без статусу юридичної особи, то вам варто знати, що воно може повноцінно виконувати своє головне завдання – представляти і захищати інтереси своїх членів та інтереси інших людей.

Слайд 14

ДЯКУЄМО ЗА УВАГУ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне