X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ель Греко"

Завантажити презентацію

"Ель Греко"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1541-1614

Слайд 2

Ель Гре ко, справжнє ім'я Доменікос Теотокопулос (*1541 — †7 квітня 1614)  Один із представників Критської школи. Народився на Кіпрі Збереглися дані про гороскоп Ель Греко, за яким він Рак. Отже, він народився між 21 червня і 21 липня. Родина була досить заможна. Батько Георгіос Теотокопулос був збирачем податків. Родина належала до католицтва. Доменіко мав брата, що доживав віку з ним в Іспанії.

Слайд 3

Особливості: Іспанський художник грецького походження Пізнього Відродження. Підвищена натхненність образів, містична екзальтація відрізняє його мистецтво. Поєднав візантійські традиції і досягнення італійського Ренесансу.

Слайд 4

Іконопис Перші витвори мистецтва, що побачив хлопець, — це ікони. Свідчення про навчання в іконописця потребують уточнень, але впливи іконописних схем православ'я мають деякі твори Доменіко Теотокопулоса. Особливо це помітно у церковному образі «Мадонна милосердя» (1605, Іллєскас, шпиталь де ла Карідад). Православному досить побачити цей твір, щоб одразу пригадати ікону «Покров Богородиці». Але впливи католицьких схем значно більші і композиція Ель Греко набагато ближче до церковних образів і схем католицтва (П'єро делла Франческа — «Мадонна дель Парто»,«Мадонна милосердя» Доменіко Гірляндайо та інші).

Слайд 5

Христос виганяє торговців із храму

Слайд 6

Поклоніння пастухів

Слайд 7

Моління про чашу

Слайд 8

Спаситель світу

Слайд 9

Святе сімейство

Слайд 10

Каяття Магдалини

Слайд 11

Вид на Толедо

Слайд 12

Дякую за увагу Презентацію підготував: учень 11-А класу Максьома Микола

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне