X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дендрофлора парку імені Миклухи-Маклая

Завантажити презентацію

Дендрофлора парку імені Миклухи-Маклая

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мета дослідження: проведення аналізу дендрофлори парку імені Миклухи-Маклая та визначення шляхів оптимізації його територіальної структури

Слайд 2

В останні десятиліття значно збільшився вплив виробництва на природне середовище, що пов’язано з бурхливим розвитком промисловості, видобутком корисних копалин, будівництвом доріг, розвитком рекреаційної сфери та іншим. Діяльність людини негативно позначається на стані як рослинного так і тваринного світу: змінюються природні умови існування ареалів, зникають звичні для даної місцевості види, а іноді й цілі екосистеми. Об’єкт дослідження: дендрофлора парку імені Миклухи-Маклая Предмет дослідження: виявлення умов зростання і таксономічного складу дендрофлори, її структурний аналіз, оцінка декоративності видів, а також вдосконалення територіальної організації дендрофлори парку. завдання: Завдання дослідження: - вивчити історію створення парку. - охарактеризувати природні умови зростання деревних рослин в дослідженому регіоні; - провести структурний аналіз дендрофлори парку; - визначити рівень декоративності видів дендрофлори парку; - встановити шляхи оптимізації територіальної структури дендрофлори парку.

Слайд 3

Законодавчими актами, що визначають основні правовідносини у виробничій діяльності, є державні нормативні акти про охорону праці (НПАОП). До найважливіших підзаконних нормативно-правових актів, що регламентують охорону праці, належать такі: Положення про порядок розслідування та введення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництвах; Положення про порядок накладання штрафів на підприємство за порушення нормативних актів про охорону праці; Список виробництв, професій і робіт з важкими та шкідливими умовами праці, на яких забороняється застосування праці жінок, затверджений МОЗ; Постанова КМУ від 15.10.03 №1631 «Про затвердження порядку видачі дозволів Держнаглядохоронпраці та його територіальними органами»; Типове положення про навчання з питань охорони праці; Положення про Державний Комітет України з нагляду за охороною праці.

Слайд 4

Дослідники історії Малина не безпідставно пов’язують виникнення міського парку з родиною всесвітньовідомого вченого і мандрівника Миколи Миколайовича Миклухо-Маклая. У 1873 році його мати Катерина Семенівна купує у княгині Софії Олександрівни Щербакової в Малині, Селищі, Пиріжках, Рем’янівці і Головках 2350 десятин землі і 5070 десятин лісу. За спогадами старожилів, видатний вчений привіз сюди насіння кількох екзотичних рослин з Нової Гвінеї, які його рідні висадили в парку і дбайливо їх доглядали. Отже, парк ім. Миклухи-Маклая був заснований ще наприкінці ХІХ ст. на території лісового масиву з багатовіковими деревами.

Слайд 5

Нині міський парк культури і відпочинку носить почесне звання імені М.М.Миклухо-Маклая. Він є пам’яткою архітектури та парком-пам’яткою садово-паркового мистецт-ва місцевого значення (з 1973 року).

Слайд 6

Схематичний план території парку ім. Миклухо-Маклая

Слайд 7

Приблизний баланс площі парку ім. Миклухо-Маклая

Слайд 8

Родинний спектр дендрофлори парку за частотою трапляння видів

Слайд 9

Характеристика біоморфологічних декоративних ознак видів дендрофлори парку Розподіл деревних видів рослин парку за класами висоти

Слайд 10

Розподіл видів дендрофлори парку на групи за відношенням до вологи Розподіл видів дендрофлори парку на групи за вибагливістю до родючості ґрунту

Слайд 11

Всі види зелених насаджень за функціональною ознакою діляться на три групи (деякі елементи кожного із цих видів насаджень ми виявили у парку ім. Миклухо-Маклая) : - Насадження загального користування. - Насадження обмеженого користу-вання.. - Насадження спеціального призначення. До.

Слайд 12

Основні шляхами оптимізації територіальної структури дендрофлори парку ім. Миклухо-Маклая: оптимізація видового складу з орієнтуванням на підсадку дендросозофітів; вибір найбільш оптимального диференційованого режиму збереження, відновлення та збалансованого використання деревних видів рослин; дотримання принципу повсюдності проведення природоохоронних заходів; дотримання принципу превентивності (профілактичності) природоохоронних заходів: регулювання норми навантажень на природу, розробка заходів з благоустрою території; територіальна диференціація природоохоронних заходів; вибір найбільш оптимального режиму управління рекреаційною діяльністю.

Слайд 13

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне