X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чернівецький Кафедральний Собор Святого Духа

Завантажити презентацію

Чернівецький Кафедральний Собор Святого Духа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чернівецький Кафедральний собор Святого Духа

Слайд 2

Коротка інформація про собор Кафедральний собор Святого Духа (або Святодухівський собор) в Чернівцях — це кафедральний собор Української православної церкви Московського патріархату. 

Слайд 3

Будівництво  Будівництво храму було розпочато влітку 1844 року. Спостереження за ходом спорудження собору вели місцевий інженер А. Марін і віденський архітектор А. Ролль (Реалль). Через десятиліття фасад собору перебудували згідно з проектом, розробленим Йозефом Главкою.

Слайд 4

Освячення храму Освячення храму відбулося лише через двадцять років. Влітку 1864 року він був освячений владикою Євгеном Гакманом, незважаючи на те, що процес внутрішніх опоряджувальних робіт все ще тривав. Так, з 1892 по 1896 роки віденські художники продовжували розписувати стіни Кафедрального собору Святого Духа.

Слайд 5

Величність собору Собор вражає своєю величною красою. Він збудований у стилі італійського Ренесансу, причому за основу був узятий один з проектів Петербурзького Ісаківського Собору, подарований єпископу Є. Гакману під час його паломництва до Троїце-Сергієвої Лаври. Домінантою архітектурної композиції собору є монументальний купол заввишки 46 м. Крім нього церкву увінчують ще два куполи, а також дві вежі-дзвіниці угорі з боків фасаду. 

Слайд 6

Пам’ять про митрополита У березні 2006 року біля храму було встановлено пам'ятник першому митрополиту Буковинської православної митрополії Євгену Гакману.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне