X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Android проти ios

Завантажити презентацію

Android проти ios

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Android проти ios. Війна світів

Слайд 2

Чи завжди ми робимо правильний вибір? Для чого призначена операційна система? За якими критеріями можна охарактеризувати операційну систему? Яку операційну систему встановлено на вашому телефоні? Що характерне для операційної системи Android, а що для iOS? Чи є Android популярнішим за iOS?

Слайд 3

Переглянь та ознайомся: http://ow5.ru/86-sravnenie-ios-android.html http://www.prostomac.com/2013/04/smartfony-na-ios-i-android-chto-zhe-luchshe-vybrat/ http://keddr.com/2013/10/5-obektivnyih-prichin-pochemu-android-luchshe-ios/ http://style.rbc.ru/news/luxury/2013/09/20/16754/ http://viynasvitiv.blogspot.com/ - наш блог Знайди самостійно цікаву інформацію за темою проекту!

Слайд 4

Систематизуй інформацію за схемою: Призначення; Виробник; На які пристрої встановлюється ОС; Інтерфейс; Багатозадачність; Оновлення; Додатки; Програмне забезпечення; Особливості; Остання версія та її короткий опис.

Слайд 5

Опитування Яка ОС встановлена на Ваш смартфон або планшет?! Проведення опитування; Аналіз даних; Складання рейтингу. Знайти в мережі Інтернет інформацію про поширення ОС Android та iOS у світі (в яких країнах та який відсоток користувачів надає перевагу ОС Android та iOS).

Слайд 6

Підведення підсумків Складання порівняльної таблиці двох ОС; Оцінка можливостей кожної ОС; Створення мультимедійної презентації; Виступ та захист результатів проведеного дослідження; Власні враження та ставлення до навчального проекту.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне