X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Я в своїх очах та очах інших людей

Завантажити презентацію

Я в своїх очах та очах інших людей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок 13 Я в своїх очах та очах інших людей Автор проекту: Саханюк С.А., психолог-методист Луцького НВК №9 Волинської області

Слайд 2

План-конспект тренінгового заняття І. Привітання. Вправа « Моя мама сказала б про мене, що я …» ІІ Правила роботи групи. Вправа «Сонячні промені». ІІІ.Очікування. Вправа «Мої сподівання».

Слайд 3

План-конспект тренінгового заняття ІV.Основна частина. Вправа 1. “Хто я?” Зміст вправи: А. Дайте відповідь на запитання: “Хто я такий?”. Зробіть це швидко, записуючи свої відповіді точно в такій формі, як вони зараз приходять в голову. Кількість відповідей – 10.

Слайд 4

План-конспект тренінгового заняття ІV.Основна частина. Вправа 1. “Хто я?” Б. Дайте відповідь на це питання так, як, на Вашу думку, про Вас сказали б Ваші батько чи мати (виберіть одного). Кількість відповідей – 10.

Слайд 5

План-конспект тренінгового заняття ІV.Основна частина. Вправа 1. “Хто я?” В. Дайте відповідь на це питання так, як, на Вашу думку, про Вас сказав би Ваш найкращий друг. Кількість відповідей – 10.

Слайд 6

План-конспект тренінгового заняття ІV.Основна частина. Вправа 1. “Хто я?” Зміст вправи: Тепер порівняйте ці три набори відповідей і письмово вкажіть таке: У чому полягає подібність? Які є відмінності? Якщо є відмінності, то як ви їх пояснюєте стосовно себе? Якою мірою Ви поводите себе по-різному з різними людьми і які ролі берете на себе під час спілкування з близькими людьми?

Слайд 7

План-конспект тренінгового заняття ІV.Основна частина. Вправа 1. “Хто я?” 4. Вкажіть, які відповіді вашої характеристики (пункт А) стосувалися: А) фізичних якостей(зовнішність, сила, здоров'я тощо); Б) психологічних особливостей (інтелект, характер, емоційна сфера); В) соціальних ролей (моє становище в класі, ставлення до друзів, оточуючих людей, сім’ї).

Слайд 8

План-конспект тренінгового заняття ІV.Основна частина. Вправа 1. “Хто я?” Тепер установіть черговість перерахування цих трьох груп якостей, яку Ви вважаєте доцільною. Чи залишаєтесь тепер Ви на своїй початковій позиції в складанні своєї характеристики? Якщо ні, то запишіть новий порядок чергування якостей, названих Вами спочатку. Чи додалися, чи змінилися деякі з них і чим Ви це пояснюєте?

Слайд 9

План-конспект тренінгового заняття ІV.Основна частина. Вправа 2. “Яким мене бачать інші?” За згодою учня однокласники характеризують його письмово. Дає собі оцінку і він сам. Потім словесні портрети зачитуються, порівнюються з самооцінкою. Учень відзначає, що його найбільше вразило, які характеристики не збігаються з його уявленням про себе.

Слайд 10

План-конспект тренінгового заняття V. Рефлексія. Очікування. VІ.Притча «Все в твоїх руках».

Слайд 11

Рекомендована література: 1. Загальна психологія: Навч. посібник О. Скрипченко, Л. Долинська та ін. – К.: “А.П.Н.”, 1999. 2. Ільїна Н.М. Загальна психологія в екзаменаційних питаннях і відповідях: навчальний посібник / Н.М.Ільїна.- Суми : ВТД “Університетська книга”, 2009. 3. Тернопільська В.І. Психологія для старшокласників (від самопізнання до соціальної відповідальності): Навчальний посібник / За ред. проф. М.В. Левківського. – К.: Центр навчальної літератури, 2004. 4. Цимбалюк І.М. Психологія: Навч. посіб. – 2-ге вид-ня: випр. і доп. – К.: ВД “Професіонал”, 2006.

Слайд 12

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія