X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сходинками дедукції

Завантажити презентацію

Сходинками дедукції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сходинками дедукції Загадковий ЛітКолаж

Слайд 2

Розгадування таких загадок Розвиває нестандартне мислення. Вчить шукати альтернативні вирішення. Змушує мобілізувати свої знання. Спонукає до читання та розширення свого кругозору, розвиває пізнавальний інтерес. Робить дозвілля цікавим і сучасним.

Слайд 3

Назва повісті українського письменника.

Слайд 4

Американський письменник, найбільш відомий як автор пригодницьких оповідань і романів.

Слайд 5

Джек Лондон

Слайд 6

Назва оповідання українського письменника, поета, журналіста і кіносценариста.

Слайд 7

Слайд 8

Назва популярного мультфільму, випущеного студією Діснея.

Слайд 9

Конкурс по розгадуванню загадок OFF-line: Загадки розміщуються в бібліотеці на видному місці, нумеруються. Поруч скринька для відповідей та інформація про те, коли буде підводитися підсумок.

Слайд 10

Конкурс по розгадуванню загадок ON-line: У мережі Інтернет розміщуються пронумеровані загадки, інформація про те, що відгадки потрібно писати у коментарях під кожною загадкою, які будуть скриті до закінчення конкурсу та інформація про дату підведення підсумків.

Слайд 11

Увага! Конкурс! Такого ще не було! Поспішай! Переможе той, хто швидше і правильно справиться з завданням.. Пропонуємо відгадати незвичайні загадки. Підказка: у відгадках "заховалися" назва оповідання, повісті, мультфільму, прізвище та ім`я відомого письменника.

Слайд 12

Ці та інші загадки-колажі можна знайти тут: https://www.facebook.com/media/set/edit/a.1385850751629223.1073741828.100006129337081/

Слайд 13

Визначення переможців Визначаються переможці OFF-line конкурсу та ON-line конкурсу. Краще робити це колективно у визначений день: 1. Розгадування загадок-колажів. 2. Відкривання скриньки та коментарів. 3. Підраховування правильних відповідей. 4. Визначення переможців.

Слайд 14

Вигадати та створити свою загадку-колаж Дасть можливість скеровувати уміння сучасних підлітків орієнтуватися у різних комп`ютерних програмах, працювати в цікавому та корисному напрямку.

Слайд 15

Дякую за увагу Ангеліна Вєтрова Гол. бібліотекар відділу обслуговування учнів 5-9 класів ХОБД

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія