X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
професії

Завантажити презентацію

професії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала вчитель початкових класів: Михайловська Марія Миронівна

Слайд 2

. Сідайте, діти, у гурті Зустрілися ми знову! Про славні руки золоті Я поведу розмову. Ті руки звичні до землі, Будують, вміють шити… Ми часто бачим мозолі На їх долонях, діти.   Всі вдячні золотим рукам, Я теж їх поважаю. Тож хочу розповісти вам Усе про них,що знаю.

Слайд 3

Анаграми А Р К У Х Л І Р А К Л Ь Б И У Д І Е В Н К Ч Е И Т Л Ь В Ю И С Р Т А Х Р Т Е І Т К Р О П О Г Р А Р І М Т С І Ж Н Е Н Р Е Б Х У А Г Т Л Р Е

Слайд 4

«Мозковий штурм» «Соколята»

Слайд 5

Програміст Працює в обчислювальних центрах виробничих об’єднань, промислових підприємств, фірм, наукових установ. Готує технічні носії інформації – магнітні і лазерні диски, жорсткий диск, магнітні стрічки та ін.

Слайд 6

Інженер В науково дослідних установах бере участь в проведенні наукових досліджень або виконанні технічних розробок. Проводить складні досліди і вимірювання, виконує необхідні розрахунки, аналізує і узагальнює результати.

Слайд 7

Архітектор Розробляє проекти реставрації архітектурних пам’ятників, реконструкції історичних частин міст з включенням пам’ятників архітектури в структуру. Проводить дослідження і експерименти, пов’язані з проектним рішенням, здійснює авторський нагляд за будівництвом.

Слайд 8

Будівельник Професія будівельника - справжня чоловіча професія. Вона дуже цікава та вимагає високої кваліфікації. Ця робота відповідальна і високооплачувана, тому що дуже затребувана. Умілі будівельники необхідні завжди, тому що, хочеш не хочеш, а нові будівлі створювати потрібно. Старі будинки руйнуються з часом. Навіть для того, щоб реконструювати стару споруду, потрібна робота будівельників: інженерів, виконробів, кваліфікованих робітників.

Слайд 9

«Мозковий штурм» «Сунички»

Слайд 10

Лікар Обстежує хворих з травмами, захворюваннями серця, судин, легень, шлунку і інших органів, а також встановлює діагноз, проводить лікування. Надає екстрену допомогу, готує хворих до операції, а також спостерігає після неї. Організовує харчування і перев’язки пацієнтів.

Слайд 11

Вчитель В початкових і середніх школах на високому рівні проводить навчання учнів по різних предметах. Домагається від учнів міцних і глибоких знань. Формує уміння і навички самостійного навчання, готує їх до практичного застосування знань.

Слайд 12

Кухар На підприємствах громадського харчування готує і оформляє страви і кулінарні вироби масового попиту(салати, перші і другі страви, гарячі і холодні напої, печиво,торти, булочки), страви національної і зарубіжної кухні.

Слайд 13

Юрист Юристи різних сфер діяльності служать захисту прав і свобод українського суспільства. Основна мета професії юриста — встановлення справедливості,тому бути юристом — це величезна відповідальність.

Слайд 14

Бухгалтер Бухгалтери потрібні скрізь: на виробництві, в установах, у фірмах приватних підприємців. Без роботи ці спеціалісти не залишаться ніколи. Вони професійно працюють з грішми та стежать за фінансами підприємства. Також кваліфікований бухгалтер просто незамінний, тому на нього покладений обовязок розраховувати податки, своєчасно виплачувати їх державі та подавати великі точні звіти..Бухгалтер — дуже сучасна робота, нею займаються освічені, успішні люди. Вони обізнані у багатьох сферах знань: правознавстві, економіці, менеджменті, роботі з компютером. Добре знають бухгалтери ділову українську мову та й іноземні мови теж.

Слайд 15

Праця людину годує, а лінь марнує. На дерево дивись як родить,а на людину як робить. Бджола мала, а й та працює. Що посієш те й пожнеш. Зробив діло – гуляй сміло. Більше роби, та менше говори. Який майстер – така й робота. Сім разів відміряй, а раз відріж. Під лежачий камінь і вода не тече. Мало хотіти – слід навчитися і вміти.

Слайд 16

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Психологія