X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як тварини захищаються Охорона тварин

Завантажити презентацію

Як тварини захищаються Охорона тварин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок 6. Як тварини захищаються Охорона тварин Помандруйте до лісу. Йдеш, чуєш тільки шелест. Але за тобою спостерігають невидимі очі, слухають вуха, а самих звірів і не видно. Але ж вони тут! Чому їх не видно?

Слайд 2

Багато птахів і тварин природа одягла в такий одяг, що їх не видно серед трави, дерев. Так ці тварини зберігають своє життя. А інші тварини навпаки мають яскраве забарвлення, ним вони попереджують про те, що вони отруйні і краще їх не чіпати.

Слайд 3

Лося, зайця рятують ноги, вони прудко бігають і заплутують сліди. Буровато-сірий колір робить зайця непомітним улітку серед зелених рослин, а білий – взимку на снігу.

Слайд 4

Слайд 5

У їжака інший надійний захист: він має гострі голки. Відчувши небезпеку, їжак згортається клубочком. Черепаху захищає міцний панцир.

Слайд 6

А ось ящірці нічого не залишається, як віддати свій хвіст ворогові. Згодом він відростає. Гадюка, якщо їй хтось загрожує, піднімає голову, шипить і висовує роздвоєний язик.

Слайд 7

Цих земноводних не зразу побачиш серед трави.

Слайд 8

Здатність швидко бігати, змінювати забарвлення в різні пори року, залишати частину хвоста, наявність голок, панцира, яскравого забарвлення – ознаки, завдяки яким тварини захищаються від ворогів.

Слайд 9

Поміркуй!

Слайд 10

Слайд 11

Забруднення повітря, річок, морів – небезпека для тварин.

Слайд 12

Закон про охорону тварин.

Слайд 13

Їх треба охороняти! Степова гадюка, орел, чорний гриф, бабка, кропив’янка, ропуха, ящірка, горобець, ластівка, їжак, лелека, білка, тритон.

Слайд 14

Складаємо проект “Мій рідний край” І група – Дізнайтесь, чи є у вашій місцевості заповідник. Яких тварин охороняють там. ІІ група – Складіть Правила поведінки людини на природі. ІІІ група – Складіть доповідь “Як захистити водоймища, що є навколо нашого мікрорайону”. ІV група – Складіть заходи, як зробити наш мікрорайон чистим і красивим. V група – Підготуйте плакати “Збережемо природу!” VІ група – Підготуйте презентацію “Знай, люби, бережи!”

Слайд 15

Помічай красу природи, милуйся нею, охороняй її!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство