X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
тварини,різноманітність тварин

Завантажити презентацію

тварини,різноманітність тварин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПІДГОТУВАЛА ВЧИТЕЛЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЧЕРКАСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ № 18 ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ БІЛОНОЖКО НАДІЯ ДМИТРІВНА

Слайд 2

ЗАВДАННЯ 1. ФОРМУВАТИ ПОНЯТТЯ «ЗВІРІ», «ПТАХИ», «ПЛАЗУНИ», «ЗЕМНОВОДНІ», «РИБИ», «КОМАХИ», «ЧЕРВИ», «МОЛЮСКИ», «РАКИ», «ПАВУКИ». . Білоножко Н.Д.Черкаська сп.ш.№18 2. ВЧИТИ РОЗПІЗНАВАТИ ТВАРИН ВІДПОВІДНО ДО ЇХ ЗОВНІШНЬОЇ БУДОВИ ТА ПРОЦЕСІВ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ. 3. РОЗВИВАТИ СПОСТЕРЕЖЛИВІСТЬ, ВМІННЯ МІРКУВАТИ, ВИСЛОВЛЮВАТИ СВОЮ ДУМКУ.

Слайд 3

РОЗГАДАЄМО РЕБУСИ ХОМ`ЯК, ТИГР, КІТ, ВОРОНА - ТВАРИНИ Білоножко Н.Д.Черкаська сп.ш.№18

Слайд 4

ВСЕ В ПРИРОДІ ВЗАЄМОПОВ’ЯЗАНЕ, І ВІД ТВАРИН ЗАЛЕЖИТЬ ЖИТТЯ РОСЛИН, ЛЮДЕЙ ТА ІНШИХ ТВАРИН. ПОЯСНИМО ВИСЛІВ

Слайд 5

ТВАРИНИ – ЖИВІ ОРГАНІЗМИ НАРОДЖУЮТЬСЯ РОСТУТЬ ДИХАЮТЬ ЖИВЛЯТЬСЯ ПЕРЕСУВАЮТЬСЯ ВМИРАЮТЬ РОЗМНОЖУЮТЬСЯ

Слайд 6

ОСОБЛИВИМИ У ТВАРИН Є ОЗНАКИ, ЯКИХ НЕ МАЮТЬ ІНШІ ОРГАНІЗМИ. ЦИХ ОЗНАК НЕМАЄ У РОСЛИН. НИМИ РОСЛИНИ РІЗНЯТЬСЯ ВІД ТВАРИН. ТВАРИНИ БІГАЮТЬ ЛІТАЮТЬ ПЛАВАЮТЬ СТРИБАЮТЬ ПОВЗАЮТЬ

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Черви Черви — група тварин, з тонким видовженим тілом і м'якими покривами.

Слайд 10

Молюски Молюски живуть у морях, прісних водах і на суші. Одні з них повзають на мускулистій підошві, інші зариваються в грунт. Деякі молюски активно плавають у воді.

Слайд 11

Ракоподібні Група тварини, що мають зчленований, схожий на шкарлупу скелет, який слугує їм каркасом і захистом від ушкоджень та ворогів.

Слайд 12

Павукоподібні Група тварин, що включає павуків, скорпіонів, косариків і кліщів. Вони відрізняються від інших , оскільки мають тільки дві частини тіла: голову, об'єднану з грудною кліткою і черевце.

Слайд 13

Риби Група тварин, тіло яких вкрите слизькою лускою. Вони пристосувалися до плавання у воді за допомогою плавців. Для розмноження більшість риб відкладають яйця (ікру), з яких вилуплюються мальки.

Слайд 14

Комахи Група тварин, тіло яких почленоване на три відділи (голова, груди, черевце), є 6 ніг, 4 крила, тіло має легкий і міцний покрив . Напиклад, жуки, метелики, бабки, комарі, бджоли, джмелі, оси, мухи.

Слайд 15

Група тварин з м"якою шкірою, вкритою слизом. Частину життя можуть проводити на суші, а для розмноження йдуть у воду, де й відкладають яйця (ікринки). З них вилуплюються пуголовки. Наприклад, жаби, ропухи, квакші, часничниці, кумки, саламандри, тритони. Земноводні

Слайд 16

Плазуни Група тварин, тіло яких вкрито сухою лускою. Пересуваються на чотирьох ногах або плазують на череві. Наприклад, ящірка, гадюка, вуж, жовтопуз, веретільниця, черепаха. Розмножуються яйцями, але їх не насиджують.

Слайд 17

Птахи Група тварин, тіло яких вкрите пір`ям. Передня пара кінцівок перетворилася на два крила, завдяки чому птахи літають. Розмножуються яйцями, які висиджують.

Слайд 18

Звірі Група тварин, тіло яких вкрите шерстю. Більшість із них пересувається на чотирьох ногах. Малята народжуються і вигодовуються молоком матері.

Слайд 19

Перевір себе! Тварин, тіло яких укрите шерстю, називають ... Тварин, тіло яких укрите слизькою лускою, називають ... Тварин, які все життя повзають, називають ... плазунами звірі рибами

Слайд 20

Тварин, які частину свого життя проводять у воді, а частину на суходолі, називають ... Тварин, які мають три пари ніг, називають ... комахами земноводні

Слайд 21

Гра «Впізнай за описом» Невеликий звір. Живе переважно в лісі. Живиться мишами, слимаками, комахами. Взимку впадає у сплячку. Замість шерсті спина його вкрита міцними колючками голками.

Слайд 22

Невеликий перелітний птах, живиться комахами, гнізда в'є під стріхою. Має довгі крила та роздвоєний хвіст.

Слайд 23

Невелика комаха, яка збирає нектар із квітів і перероблює їх на мед.

Слайд 24

Прошу вас тільки не забувати: Кожна тварина варта любові. Кожного дня і кожну хвилинку Оберігати всяку звіринку. Тільки добра їм потрібно бажати І намагатися не ображати.

Слайд 25

Ресурси: http://izmchldbibl.blogspot.com/2011_11_01_archive.html http://dorobok.edu.vn.ua/article/view/205http://www.igraza.ru/page-1-1-16.html http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0% http://hah.co.ua/1127 Природознавство : підруч. для 3-го кл. загальноосвіт. навч. закл. / Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак. – К. : Генеза, 2014. – 176 с. Цікаві завдання з природознавства для початкової школи. Харків: Веста: Видавництво «Ранок», 2008. — 160 с. Основи природознавства: Природа України : Навчальний посібник / Яришева Н. Ф. - К.: Вища школа, 2010.- 335 c.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство