X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
плазуни,земноводні.....

Завантажити презентацію

плазуни,земноводні.....

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію підготувала Білаш Людмила Павлівна, учитель початкових класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10

Слайд 2

Г А Д Ю К А Полюють в сутінках, особливо активні в першу половину ночі. Ситі гадюки можуть 2-3 доби перебувати у сховищах і не полювати. Жаби, мишовидні гризуни, пташенята, землерийки – основний корм гадюки. Молодь живиться комахами, молюсками, червами.

Слайд 3

ВУЖ ЗВИЧАЙНИЙ Живе в різноманітних вологих місцях - по берегах рік, озер, боліт, на луках, вкритих кущами, в зарослях, в вологих лісах. Дуже рухливий, любить тепло. Основною їжею служать жаби, інколи риба.

Слайд 4

ВУЖ ВОДЯНИЙ Протягом всього життя вуж повязаний з водоймами, поза якими зустрічається вкрай рідко. Заселяє не тільки прісні, а й сильнозасолені води. Харчується головним чином рибою довжиною від 20-30мм до 12см.

Слайд 5

Я Щ І Р К А Найбільш активна ящірка вранці. Втікаючи від небезпеки часто вилазить на дерева та кущі. Живиться безхребетними тваринами, в основному комахами.

Слайд 6

Т Р И Т О Н Живе в вологих, затінених місцях. Загальна довжина біля 8 см, з котрих половина припадає на хвіст.

Слайд 7

БОЛОТЯНА ЧЕРЕПАХА Незважаючи на те, що вона живе у воді, любить виходити на сушу, по якій повзе більш жваво, ніж сухопутні екземпляри. Вона дуже добре плаває і пірнає. Влітку, будучи активною, може до 2-х діб не спливати з води. Осінь і зиму проводить на дні водойми в сплячці. Живе довго, до 120 років.

Слайд 8

ЖАБА ЗЕЛЕНА Може бути тривалий період без води. Легко переносить спеку. Найкраще почуває себе при температурі +33' С. Жаби, що живуть в спекотних і посушливих районах, впадають не тільки в зимову, але і літню сплячку (в самі жаркі місяці). Через короткі задні ноги погано стрибає.

Слайд 9

ЖАБА ТРАВ’ЯНА

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство