X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Осінні зміни в житті тварин

Завантажити презентацію

Осінні зміни в житті тварин

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Осінні зміни в житті тварин

Слайд 2

Сонечко не хоче Землю зігрівати. Листячко пожовкло, Стало опадати. Часто дощик ллється, Птахи відлітають, На городі та у полі Врожаї збирають. Відгадайте, діти, Коли це буває?

Слайд 3

Попрацюйте в парах: Прочитайте уривок тексту; Поставте до змісту прочитаного питання. Попрацюйте в групах: Перекажіть свій уривок тексту; Задайте до змісту тексту питання.

Слайд 4

Слайд 5

Опадає. Готує барліг, наїдає жир. В теплі краї (вирій)

Слайд 6

Знайдіть на фотографіях зображення тварин, що мешкають у вашій місцевості, та опишіть їх поведінку восени (усно).

Слайд 7

Дай правильну відповідь на питання 5. Хто опускається на дно водойм і, зарившись у мул, перезимовує? Хто робить запаси корму на зиму? Хто летить туди, де немає зими,- на південь, у вирій? 3. Хто ховається в щілини в корі дерев, лізуть у глиб ґрунту, під пеньки й каміння, в опале листя? 4. Хто залягає спати в глибокі зимувальні ями на дні водойм?

Слайд 8

Знайдіть речення, в яких висловлена неправильна думка. Восени маленькі звірятка запасають у своїх коморах їжу, чинять і утеплюють свої житла і самі одягаються в теплу зимову шубку. Восени перелітні птахи збираються в зграї і летять на північ. Восени тварини, на відміну від рослин, не готуються до зими. Заєць влітку білий, а взимку сірий. Вовк восени впадає в сплячку. Листопад - останній осінній місяць.

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство