X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ХМАРИ

Завантажити презентацію

ХМАРИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

° °

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Перисті хмари (Пір'ясті хмари) – окремі тонкі білі нитки, зібрані в пучки, гряди тощо. Складені з льодяних кристалів, спостерігаються вище 6000 м. Служать провісниками зміни погоди.

Слайд 8

Перисто-шаруваті хмари - хмари, "білясте прозоре покривало", складене з льодяних кристалів. З'являється при наявності навколо Сонця чи Місяця оптичних явищ - гало тощо. Спостерігається вище 6000 м над поверхнею Землі і пов'язані з наближенням теплого фронту.

Слайд 9

Слайд 10

Купчасто-дощові хмари - темні основи яких знаходяться на висоті 100-200 м і складені з водяних крапель, а білі вершини простягаються до висоти 8-10 км, інколи - до 14 км і складені з льодових кристалів. З ними пов'язані зливові опади і грозові явища.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Високо шаруваті хмари - молочно-сірий шар хмар через які Сонце світить нечітким колом, розташовані на висоті 2000-6000 м.

Слайд 15

Слайд 16

Шарувато-дощові хмари - рівний сірий хмарний покрив, з якого випадають суцільні опади чи мряка. Диск Сонця чи Місяця не просвічує, тому що покрив має велику вертикальну потужність. Висота хмар 50-100 м.

Слайд 17

Слайд 18

Гігрометр

Слайд 19

Гігрометр (рос. гигрометр; англ. hygrometer; нім. Hygrometer n, Feuchtigkeitsmeter n) — прилад для вимірювання величин, які характеризують вологість речовини в газоподібному стані.

Слайд 20

Гігрограф – прилад для автоматичної реєстрації відносної вологості повітря.

Слайд 21

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Природознавство