X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Дощовий червяк

Завантажити презентацію

"Дощовий червяк

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Професія дощового черв'яка

Слайд 2

Структура тіла

Слайд 3

Поведінка дощового черв‘яка Дощові черви — гермафродити. У кожного дощового черв'яка є чоловічі органи — сім'яники, в яких розвиваються живчики, і жіночі статеві органи — яєчники, в яких утворюютьсяяйцеклітини. Розмножуються черви відкладаючи кокони усередині яких відбувається запліднення і розвиток яєць. У вигляді муфточок кокон зісковзує з черв'яка і стягується на кінцях. У такому вигляді кокон залишається в земляній нірці. Через 2—4 тижні з кокона виходять маленькі черв'ячки, що досягають дорослих розмірів за 3—4 місяці.

Слайд 4

Робота черв‘яка Дощові черв'яки відіграють значну роль у процесах ґрунтоутворення. Дощові черви впливають на ґрунт трьома способами. По-перше, вони прокладають в землі ходи, що можуть сягати восьмиметрової глибини, враховуючи кількість червів часом на 1 м² землі припадає до кількох кілометрів подібних ходів які полегшують проникнення повітря та води до кореневої системи рослин. Окрім того ці ходи зменшують щільність землі, що сприяє росту коренів. По-друге, дощові хробаки перемішують різні шари ґрунту виносячи наверх землю з нижніх шарів і затягуючи рештки рослин на глибину. По-третє, земля що пройшла через кишківник червів збагачується біологічно активними мікроорганізмами.

Слайд 5

Черв‘яки Сагайдак Марії 5-Б класу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Природознавство