X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Закони

Завантажити презентацію

Закони

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ковальська Ольга Яківна вчитель християнської етики спеціаліст вищої категорії Конончанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Канівської районної державної адміністрації Черкаської області

Слайд 2

Освітня: розкрити учням значення закону в житті людини і суспільства; поглибити знання про актуальність Заповідей Божих для сучасної людини. Розвиваюча: розвивати вміння правильно чинити в різних життєвих ситуаціях. Виховна: виховувати відповідальність перед законом. Завдання: створити правила спілкування в класі; познайомитися з Десятьма Заповідями Божими; з’ясувати, як діють Божі Заповіді в житті, вивчити золотий вірш уроку. Мета

Слайд 3

Кожна країна, будь-яке суспільство або організація обов’язково мають свої закони, які регулюють взаємовідносини, встановлюють правила поведінки та принципи існування серед людей. Багато законів діють на певній території, обмежені періодом часу й іншими чинниками. Але є один Закон, який призначений для всіх часів і народів, будучи основою існування життя людей на Землі. Це Десять Божих Заповідей.

Слайд 4

“Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте!” (Євангеліє від св. Іоанна 14:15)

Слайд 5

За 1300 років до Різдва Христового, під час виходу ізраїльського народу із єгипетського рабства, Мойсей на горі Синай отримав від Бога заповіді. А на горі Синай пророк Мойсей, Із вірою у Господа прийняв закон оцей.

Слайд 6

Заповіді були написані Богом на двох кам’яних плитах – скрижалях

Слайд 7

Заповіді – це основні правила поведінки людини стосовно Бога та інших людей.

Слайд 8

– Я твій… І хай не буде в тебе інших, – Сказав Господь, подумавши про нас, Подумавши про праведних та грішних, Щоб світ позбувся кривди та образ, Щоб не ішли ми совісті супроти Й лихе собі зуміли побороть. І перекресливши зневір турботи, Щоб ми повірили, що є Господь… Нашарування довгих літ зітерши, Нехай звучить, як вірності сурма, Святої книги заповідь найперша: – Я твій. Ти інших не шукай… Нема!

Слайд 9

У світі перекручень і обману, Де стільки хитрих і кривих дзеркал, Там, де за добрим сховане погане, – Так важко віднайти свій ідеал. Шукай його не зором, а душею, Не вір усьому, що блищить. Лиш Боже слово з мудрістю своєю Нас надоумить, як на світі жить… Якщо ми заповідь цю будем пам’ятати, То не потрапим в пастку із оману. Один лиш образ на хресті розп’ятий – Обереже нас од болючих ран.

Слайд 10

Ми думаєм, що все на світі можем, Ми думаєм, що обійдем гріхи, І книги мудрої закони Божі Вже відлетіли, наче порохи. Любов і віра – це небесний витвір, Все повертає на круги своя… Подумай сам про себе й без молитви Не промовляй ти Господа ім’я.

Слайд 11

За днями дні, за днями дні – Їх назбиралося багато… Турботи всі свої земні Залиш хоча б на день, на свято. Сил наберися у цей день, Щоб легшою здалась дорога. Залиш цей день ти для пісень, Залиш для церкви і для Бога.

Слайд 12

Шануймо батька, шануймо матір – І нам воздасться теж добром. Хай буде шана в кожній хаті І дух сімейства за столом. Шануймо батька, шануймо матір – Нам каже Біблія свята. І щастям будем ми багаті На всі часи, на всі літа… Слова ці треба змалку вчити – В них світить істина стара: Коли в добрі батьки і діти – Тоді всім вистачить добра.

Слайд 13

Не убий! – хай котить передзвоном, Долітає до людей, мов грім. Не убий! – Ні словом, ні законом, Ні жорстоким пострілом своїм. Не убий! – Натягуються жили, Бо немов кричить душа сама. Не убий! – Високе право жити Відібрать ні в кого прав нема.

Слайд 14

Любов бува свята і грішна… Ні, я нікому не суддя, Але освоїти не лишнє, Що взято з Біблії життя. Хай заховається гординя, Бо це стосується усіх: Йди до любові – де святиня, Обходь спокусу – там, де гріх. Без люті, страху і злоби Хай доліта, як грім до неба: Люби, люби, люби. Люби. Та перелюбствувать не треба.

Слайд 15

Не укради – не клич біди, Не вкрий ім’я своє ганьбою. Там, де узяв, там поклади, Тією ж поклади рукою. До зла страшного не ходи. Спокусу віджени ворожу. Не укради! – Носи завжди В душі пересторогу Божу.

Слайд 16

Перед Творцем усі ми свідки Своїх гріхів, чужих гріхів: Хто крав, хто брав, по скільки й звідки, Хто труту лив в медівку слів. Хай прозвучить знов слово Боже, Дасть зрозуміти нам усім – Брехня нікому не поможе З’явитись в образі святім.

Слайд 17

Не відбирай здобутку ближнього І не бажай його майна. Хай чорне зло в пориві хижому Не б’є, як блискавка страшна. Нехай веде нас днями й тижнями Відлуння Божої сурми. Ні, не бажай ти лиха ближньому, Бо всі ми звемося людьми.

Слайд 18

Господні закони незмінні. Вони були взяті за основу при складанні законодавства різних країн

Слайд 19

Ярослав Мудрий

Слайд 20

Закон – нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов’язкових правил (норм).

Слайд 21

Кожна держава і народ мають свої закони. Живучи в державі, люди підпорядковуються державним законам, мають свої права та обов’язки.

Слайд 22

Закони нашої держави приймає орган законодавчої влади – Верховна Рада України.

Слайд 23

Основний Закон України – К О Н С Т И Т У Ц І Я

Слайд 24

Конституція – основний державний документ (закон), який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування представницьких, виконавчих та судових органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян. Інші закони держави, як правило, спираються на Конституцію.

Слайд 25

Дотримання державних законів є обов’язком кожного громадянина.

Слайд 26

Ісус Христос як Божий Син в Новім Завіті Людському роду залишив слова Він заповітні: “Якщо знайти ти хочеш вічний рай, то Заповіді Божі зберігай”

Слайд 27

Список використаних джерел: 1. Основи христоянської етики, 5 клас: Навчальний посібник. – К.:Літера ЛТД, 2007 – 224 с., іл. 2. Основи християнської етики: Хрестоматія: 5 клас / Упорядник І.Є.Мазур. – К.: Літера ЛТД, 2007 – 248 с. 3. Багнюк А.Л. Хриянська етика. Тематичний довідник. 5 – 6 класи. – Тернопіль: ТзОВ, “Видавництво Астон”, 2006. –248 с. 4. Николин М.М. Християнська етика. Підручник для 5 класу, 2-е видання зі змінами. – Тернопіль: Мандрівець, 2008. –120 с. 5. Самолюк Г.С. Опорні схеми з “Основ християнської етики”. 5 клас. – Тернопіль – Харків: Видавництво “Ранок”, 2010. – 64 с. 6.http://banana.by/uploads/posts/thumbs/1182429496_abstract6_055.jpd

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство