X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТВАРИНИ ДОВКОЛА НАС

Завантажити презентацію

ТВАРИНИ ДОВКОЛА НАС

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тварини довкола нас

Слайд 2

«Мікрофон» У мене є тваринка ___, її звати ___. У мене немає тваринки, але я б хотів мати ___.

Слайд 3

Як доглядати за домашніми тваринками?

Слайд 4

Слайд 5

Запам’ятай! Зграї бродячих котів і собак, можуть бути небезпечніші, ніж дикі тварини.

Слайд 6

Вулицями бігає багато безпритульних собак, часто вони хворі, і їх учуси можуть спричини захворювання на сказ. Якщо вас вкусить собака, то негайно потрібно звернутися до лікаря.

Слайд 7

Якщо ти зустрів на вулиці незнайому собаку, чи зграю собак: НЕ рухайся у бік тварини. НЕ панікуй, не махай руками. НЕ втікай. Намагайся повільно йти в протилежний бік, залізти а дерево або сховатися. НЕ кричіть на собаку. НЕ дражніть собаку.

Слайд 8

Слайд 9

Коти милі і гарні, але у них є гості зуби і пазурі. Запам’ятай правила поводження з котами: НЕ можна тягти кота за хвіст, чи наступати на нього. НЕ можна тягти кота за вуса і вуха. НЕ гладь кота проти шерсті. НЕ лякай кота. НЕ бери кота до ліжка.

Слайд 10

Слайд 11

Гризуни як і коти та собаки мають гості зуби. Запам’ятай правила поводження з гризунами: НЕ годуй їх з рук. Тримай гризунів у клітці.

Слайд 12

Кожного разу після прогулянки чи гри з улюбленою тваринкою МИЙ РУКИ

Слайд 13

Робота з підручником (ст.98)

Слайд 14

1. Під час зустрічі з дикими та бездомними тваринами не можна __________  від них. 2. Не повертайтеся до тварини _________. 3. Небезпечно гладити тварину, бо вона може _______________. тікати спиною вкусити

Слайд 15

4. Не ____________дитинчат  тварин. 5. Якщо тварина вкусила  або  подряпала тебе, одразу скажи про  це_____________   і   звернися    до  _____________. 6. Після гри з твариною треба  обов’язково ______________руки. забирай дорослим лікаря мити

Слайд 16

– Розв’яжіть проблемну ситуацію:  1.На тебе гавкає собака і не дає пройти. Які твої дії?  2.Ти побачив на вулиці маленьке кошеня. Які твої дії?

Слайд 17

Гра «Перетворення» – Якби я була(був) твариною, то я була б(був би) ____ , тому що…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство