X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адвокатура України

Завантажити презентацію

Адвокатура України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Адвокатура України Національна асоціація адвокатів України (НААУ).

Слайд 2

Про НААУ Національна асоціація адвокатів України, є всеукраїнською недержавною некомерційною неприбутковою професійною організацією, яка об’єднує всіх адвокатів України з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування, створена на засадах професійної належності для сприяння розвитку та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, ролі та авторитету адвокатури в суспільстві, захисту прав і законних інтересів членів Організації.

Слайд 3

Основними принципами діяльності НААУ є: верховенство права; пріоритет суспільних інтересів; аполітичність; законність; самоврядування; незалежність; демократичність; прозорість та відкритість; самостійність; професіоналізм; рівноправність; виборність та підзвітність органів адвокатського самоврядування; гласність та публічність; обов’язковість для виконання рішень органів адвокатського самоврядування; заборона втручання органів адвокатського самоврядування у професійну діяльність адвоката.

Слайд 4

Керівництво НААУ Ізовітова Лідія Павлівна Голова НААУ, РАУ Гвоздій Валентин Анатолійович Заст. Голови НААУ,РАУ Коваль Катерина Петрівна Заст. Голови НААУ,РАУ

Слайд 5

Загальнодержавні органи адвокатського самоврядування З’їзд адвокатів України; Рада адвокатів України; Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури; Вища ревізійна комісія адвокатури.

Слайд 6

Регіональні органи адвокатського самоврядування конференції адвокатів; ради адвокатів; кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури; ревізійні комісії адвокатів.

Слайд 7

З’їзд адвокатів України: Обирає голову і заступників голови Ради адвокатів України, голову і заступників голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, голову і членів Вищої ревізійної комісії адвокатури та достроково відкликає їх з посад. Затверджує статут Національної асоціації адвокатів України та вносить до нього зміни. Затверджує Правила адвокатської етики та вносить зміни до них. Затверджує положення про Раду адвокатів України, положення про Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, положення про Вищу ревізійну комісію адвокатури. Розглядає та затверджує звіти Ради адвокатів України, Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, висновки Вищої ревізійної комісії адвокатури. Призначає та відкликає трьох членів Вищої ради юстиції в порядку, визначеному законодавством. Затверджує кошторис Ради адвокатів України, кошторис Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, звіт про їх виконання. Може прийняти рішення про сплату щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, визначити напрями їх використання та відповідальність за несплату внесків. Вирішує інші питання, пов’язані з організацією та діяльністю адвокатури. Рішення З’їзду адвокатів України приймаються відкритим голосуванням, крім випадків, установлених законодавством України. Рішення з’їзду адвокатів України приймаються більшістю голосів делегатів, що беруть участь у З’їзді.

Слайд 8

Кінець

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство