X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адміністративний проступок

Завантажити презентацію

Адміністративний проступок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

1. 2. 4. 3. Поняття і види правопорушень. Адміністративний проступок. Поняття адміністративних стягнень. Види адміністративних стягнень.

Слайд 3

Слайд 4

Кожне окреме правопорушення конкретне: воно здійснюється конкретною особою, у визначеному місці і часі, суперечить діючому правовому порядку, характеризується точно визначеними ознаками. Разом із тим всі антисоціальні явища, мають загальні риси.

Слайд 5

Соціальні явища, що обумовлюють правопорушення, називаються причинами й умовами. Під причиною розуміється явище, що породжує інше явище, розглянуте, як наслідок. Зв'язок між причиною і наслідком носить закономірний характер, що означає, що дана причина, у відповідних умовах викликає визначений наслідок .

Слайд 6

Усяке правопорушення – це діяння, тобто дія чи бездіяльність. Дія – акт активного поводження (крадіжка, бійка, хабар, пияцтво в робочий час). Бездіяльність визнається діянням, якщо по службовому обов‘язку чи по ситуації потрібно було щось зробити, але зроблено не було (прогул, недбалість посадової).

Слайд 7

Будь-яке правопорушення протиправне, являє собою порушення заборони, зазначеного в законі чи в підзаконних актах, або невиконання обов'язку, що випливає з нормативно-правового акта чи укладеного на його основі трудового чи іншого договору.

Слайд 8

злочини проступки

Слайд 9

За злочини застосовуються покарання – найбільш суворі примусові заходи, що істотно обмежують правовий статус особи, визнаного винним у здійсненні злочину (позбавлення чи обмеження волі, тривалі терміни виправних робіт чи позбавлення яких-небудь спеціальних прав, великі штрафи).

Слайд 10

Слайд 11

Проступки розрізняються по видах відносин, у які вони вносять безлад, і по видах стягнень, що за них застосовуються. Дисциплінарним проступком називається порушення трудової, службової, навчальної, військової дисципліни.

Слайд 12

Слайд 13

До адміністративних правопорушень відносяться проступки в області охорони праці і здоров'я, навколишнього середовища, пам'ятників історії і культури, порушення ветеринарно-санітарних правил, правил, що діють на транспорті, порушення суспільного порядку й інші.

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Попередження Конфіскація предметів Адміністративний арешт Позбавлення спеціальних прав Виправні роботи Штраф Відшкодування вилученого предмета

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Відшкодування вилученого предмета, що є знаряддям здійснення або безпосереднім об’єктом адміністративного правопорушення, полягає у примусовому вилученні з подальшою реалізацією даного предмета з переданням виручки бувшому володарю з утриманням витрат на реалізацію. Конфіскація предметів, а також грошей, отриманих внаслідок здійснення адмінпорушення. Конфіскат це примусове безпосереднє вилучення предмета, або грошей, що знаходяться в особистій власності порушника, якщо інше не передбачене законом.

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Правознавство