X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Твори художників анімалістів. Зображення тварин у статичному стані

Завантажити презентацію

Твори художників анімалістів. Зображення тварин у статичному стані

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація до уроку образотворчого мистецтва «Твори художників анімалістів. Зображення тварин у статичному стані». 4 клас

Слайд 2

  1 2 3 4 5 6   с т а т и к а

Слайд 3

  с к у л ь п т у р а   ж и в о п и с   м о з а ї к а п р о п о р ц і я а н і м а л і с т и ч н и й л і п л е н н я   с т а т и к а

Слайд 4

Вид образотворчого мистецтва, твори якого мають об’ємну форму і виконуються з твердих або пластичних матеріалів - Зображення на площині за допомогою фарб Зображення, складене зі шматочків твердого матеріалу Розмірне співвідношення частин зображення (Співвідношення частин цілого між собою) Жанр образотворчого мистецтва де зображені тварини Виготовлення скульптури з пластичних матеріалів. Статика

Слайд 5

Статика – це стан спокою, рівноваги (відсутність руху)

Слайд 6

Пропорція Розмірне співвідно- шення частин зображення (Співвідношення частин цілого між собою)

Слайд 7

тема Твори художників анімалістів. Зображення тварин у статичному стані

Слайд 8

Завдання Актуалізувати знання учнів про анімалістичний жанр в мистецтві. Познайомити із творами художників анімалістів. Розкрити зміст поняття «статика»; відтворити зміст поняття «пропорції». Вчити малювати тварин у статичному стані. Формувати вміння створювати силуетні зображення тварин, відтворювати характерні особливості їх будови, розміру, форми. Розвивати спостережливість, інтерес до творчості художників анімалістів. Виховувати любов до тварин, естетичні почуття, вміння працювати самостійно і в групах.

Слайд 9

Знати Прізвища художників анімалістів; Техніки виконання, їх особливості; Поняття «пропорції», «статика» характерні особливості будови тварини.

Слайд 10

Вміти Вживати спеціальну термінологію: пропорції, динаміка статика. Відтворювати характерні особливості будови тварин; створювати силуетні зображення тварин.

Слайд 11

Прослухайте інформацію і скажіть, що це за тварина. Швидко пересувається, приймає неймовірні пози; Дуже прив’язана і предана людині; Дуже розумна і чистоплотна; Їй поставлений пам’ятник в Парижі і Лондоні; Коли падає з висоти, завжди приземляється на лапи; Оказавшись далеко від дому, обов’язково знайде дорогу назад; Перша відчуває наближення землетрусу і інших катаклізмів; При контакті з нею у людини знижується кров’яний тиск; Їх брали на кораблі в подорожі, щоб боротись з крисами, мишами. Хто це? Отже, сьогодні ми малюватимемо кішку у статичниму стані, тобто у стані спокою.

Слайд 12

Персіс Вайрс “Друзі”

Слайд 13

Світлана Наумович “Три кішки кішечки” кішк

Слайд 14

Маріна Єфремова “Кішка Жулька”

Слайд 15

Чупріна Ірина “Чорне і біле”

Слайд 16

Кріссі Снелінг “Кішка”

Слайд 17

Світ кішок

Слайд 18

Слайд 19

Абісінська

Слайд 20

Слайд 21

Персидська

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Ангорська

Слайд 25

Слайд 26

Слайд 27

Бурманська короткошерсна

Слайд 28

Слайд 29

Слайд 30

Сибірська

Слайд 31

Сіамська

Слайд 32

Цейлонська

Слайд 33

Сфінкс

Слайд 34

Гімалайська

Слайд 35

Різні стани поведінки кішок

Слайд 36

Слайд 37

Слайд 38

Слайд 39

Слайд 40

Слайд 41

Слайд 42

Слайд 43

Слайд 44

Слайд 45

Слайд 46

Слайд 47

Техніки виконання Малюнок Мозаїка Ліплення

Слайд 48

Слайд 49

Слайд 50

1 група - виконання малюнка котика у статичному стані. 2 група – працюватиме в техніці ліплення 3 група – працюватиме в техніці мозаїки

Слайд 51

Технологічні картки

Слайд 52

Слайд 53

Слайд 54

Алгоритм роботи. Визначте розташування предмета на листку. Намітьте загальну форму. Деталізація зображення (очі, рот, вуха, лапи, вуса, хвіст.). Вибрати кольори і відтінки. Малювання фарбами.

Слайд 55

Алгоритм роботи. Визначте розташування предмета на листку. Обведіть контури зображення. (ескіз малюнка) Підберіть колір, щоб був контраст. Поріжте папір на багато маленьких квадратиків. Готовий ескіз малюнка заповніть нарізаними квадратиками. Кладіть квадратики в певному порядку. Наклеювати треба кожен квадратик, намазуючи його невеликою кількістю клею.

Слайд 56

Алгоритм роботи. Продумайте колір виробу. Поділіть пластилін на 3 частини. З першої частини сформуй валик. Обидва кінці розріж стекою і зліпи ноги. З другої частини скатай кулю і зроби голову, з’єднай з тулубом, розгладь. З третього шматочка виліпи хвіст.

Слайд 57

Критерії оцінювання робіт Відповідність темі Оригінальність, творчість, фантазія. 3. Дотримання пропорцій. 4. Підбір, поєднання кольорів 5. Охайність роботи.

Слайд 58

Презентацію підготувала Мосійчук Юлія Миколаївна Шепетівський НВК №1 Використано ресурси Інтернету

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство