Сучасне мистецтво
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Визначити справжню вартість картин досить важко, особливо картин сучасних художників. Шедеври минулих століть, відмічені часом, не завжди були визнані в часи їхнього створення і життя художників. Тільки по події великого періоду часу вони отримали світове визнання. І тепер вартість цих картин стає настільки високою, що купити їх можуть тільки найбагатші люди світу.
Все ж таки можна виділити ряд факторів, які впливають на становлення вартості картини. Звичайно, одним з визначальних чинників є ім'я художника, впізнаваність і досконалість його творів. Майстер повинен пройди весь ланцюжок цін від низьких до високих. Мати вагомий список своїх досягнень, кожен мазок, колір, композиція повинні бути бездоганні.
Велику роль у встановленні вартості картини грає місце торгу і виставлення картини. Якщо, наприклад, картина виставлена в США в престижній галереї і на вигідному місці, то її можна продати за досить високою ціною. Якщо ця ж картина виставлена на продаж у Європі чи в Росії, то її ціна буде менше приблизно в п'ять разів. Надія, що багатий іноземець приїде і купить за 10 000 доларів, незначна. Іноземець тому й приїжджає, щоб придбати картину не за 10 000 доларів, а за 2 000. Престижна країна і престижне місце підвищує ціну картині.
Виняткова рідкість Новаторство Плата за роль пам'ятки (джерело прибутку). Шедеври не тільки цінні самі по собі, але й можуть бути джерелом прибутку. Вони виконують функцію пам'ятки, залучаючи туристів.
Цікаві картини створює молодий художник з Китаю Chen Yingjie (aka: Hua Tunan). Хуа Туна живе в прибережному місті Фошань і творить у стилі стріт-арту. Художник досліджує нові шляхи, намагаючись об'єднати західний стиль графіті з традиційними китайськими методами та елементами, у тому числі живописом тушшю, барабанними ритмами і різними культурними символами. Його картини яскраві насичені, як маленькі вибухи на полотні.
МУЗЕЙ творчості душевнохворих Московський музей творчості аутсайдерів був заснований - хоч і мимоволі - в 1989 році. У той перебудовний час увагу громадськості було націлене на нові ідеї в мистецтві і на тяжке становище інвалідів та психічно хворих в радянському суспільстві.
Музей невеликий - всього три зали. Щоб потрапити в самий останній зал, потрібно пройти по вузенькому коридорчику, населеному ось такими істотами:
Схожі презентації
Категорії