X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сучасне мистецтво

Завантажити презентацію

Сучасне мистецтво

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Визначити справжню вартість картин досить важко, особливо картин сучасних художників. Шедеври минулих століть, відмічені часом, не завжди були визнані в часи їхнього створення і життя художників. Тільки по події великого періоду часу вони отримали світове визнання. І тепер вартість цих картин стає настільки високою, що купити їх можуть тільки найбагатші люди світу.

Слайд 3

Все ж таки можна виділити ряд факторів, які впливають на становлення вартості картини. Звичайно, одним з визначальних чинників є ім'я художника, впізнаваність і досконалість його творів. Майстер повинен пройди весь ланцюжок цін від низьких до високих. Мати вагомий список своїх досягнень, кожен мазок, колір, композиція повинні бути бездоганні.

Слайд 4

Велику роль у встановленні вартості картини грає місце торгу і виставлення картини. Якщо, наприклад, картина виставлена в США в престижній галереї і на вигідному місці, то її можна продати за досить високою ціною. Якщо ця ж картина виставлена на продаж у Європі чи в Росії, то її ціна буде менше приблизно в п'ять разів. Надія, що багатий іноземець приїде і купить за 10 000 доларів, незначна. Іноземець тому й приїжджає, щоб придбати картину не за 10 000 доларів, а за 2 000. Престижна країна і престижне місце підвищує ціну картині.

Слайд 5

Виняткова рідкість Новаторство Плата за роль пам'ятки (джерело прибутку). Шедеври не тільки цінні самі по собі, але й можуть бути джерелом прибутку. Вони виконують функцію пам'ятки, залучаючи туристів.

Слайд 6

Цікаві картини створює молодий художник з Китаю Chen Yingjie (aka: Hua Tunan). Хуа Туна живе в прибережному місті Фошань і творить у стилі стріт-арту. Художник досліджує нові шляхи, намагаючись об'єднати західний стиль графіті з традиційними китайськими методами та елементами, у тому числі живописом тушшю, барабанними ритмами і різними культурними символами. Його картини яскраві насичені, як маленькі вибухи на полотні.

Слайд 7

Слайд 8

Гіперреалістичні картини (кулькова ручка)

Слайд 9

Діего Фаціо (Diego Fazio) Олівець

Слайд 10

Эллой Моралес масло

Слайд 11

Роберто Бернарди масло

Слайд 12

Грегори Тилкер Масло, акварель

Слайд 13

Художня фотографія від Natalie Dybisz

Слайд 14

Вуличний художник Fin DAC

Слайд 15

Цифрові картини от художника Anna Mitura

Слайд 16

МУЗЕЙ творчості душевнохворих Московський музей творчості аутсайдерів був заснований - хоч і мимоволі - в 1989 році. У той перебудовний час увагу громадськості було націлене на нові ідеї в мистецтві і на тяжке становище інвалідів та психічно хворих в радянському суспільстві.

Слайд 17

Музей невеликий - всього три зали. Щоб потрапити в самий останній зал, потрібно пройти по вузенькому коридорчику, населеному ось такими істотами:

Слайд 18

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство