X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Стилі в образотворчому мистецтві"

Завантажити презентацію

"Стилі в образотворчому мистецтві"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Образотво рче мисте цтво — мистецтво відображення сущого у вигляді різних образів, зокрема таких як художні образи на площині (графіка, малярство тощо) та в просторі (скульптура).

Слайд 3

Баро ко  ( фр. baroque — перлина неправильної форми) — стиль у європейському мистецтві (живопису, скульптурі, музиці, літературі) та архітектурі кінця 16 — кінця 18 ст. За естетичним визначенням, бароко — стиль, що виникає на хвилі кризи гуманізму і народження маньєризму. Він висловлює бажання насолоджуватись дарунками життя, мистецтва і природи. 

Слайд 4

Слайд 5

«Мадонна з немовлям та святими» «Мучеництво Св. Лаврентія» Плафон палацу Барберіні

Слайд 6

Хворий Вакх Юнак з кошиком фруктів Картярі-шулери

Слайд 7

Класици зм (від лат. classicus — зразковий) — напрям в європейському мистецтві, який уперше заявив про себе в італійській культурі XVI - го ст. Найбільшого розквіту досягає у Франції (XVII ст.). Для класицизму характерна орієнтація на античну літературу, яка проголошувалася ідеальною, класичною, гідною наслідування. У виробленні своїх загальнотеоретичних програм, особливо в галузі жанру і стилю, класицизм спирався і на філософію раціоналізму.

Слайд 8

Слайд 9

Ан-Луї Жироде де Русі-Тріозон « Придушення французами повстання в Каїрі 26 жовтня 1798 р.» «Патріот Гіппократ відмовляє посланцям Персії»

Слайд 10

Жак-Луї Давід «Смерть філософа Сократа» Андромаха тужить заГектором портрет мадам Тальєн

Слайд 11

Романти зм (фр. romantisme) — ідейний рух у літературі, науці й мистецтві, що виник наприкінці 18 ст. у Німеччині, Англії й Франції, поширився з початку 19 ст. в Росії, Польщі й Австрії, а з середини 19 ст. охопив інші країни Європи та Північної і Південної Америки. Характерними ознаками романтизму є заперечення раціоналізму, відмова від суворої нормативності в художній творчості, культ почуттів людини. Визначальними для романтизму стали ідеалізм у філософії і культ почуттів, а не розуму, звернення до народності, захоплення фольклором і народною мистецькою творчістю, шукання історичної свідомості й посилене вивчення історичного минулого, інколи втеча від довколишньої дійсності в ідеалізоване минуле або у вимріяне майбутнє чи й у фантастику.

Слайд 12

Слайд 13

Іва н Айвазо вський Шторм Бриг «Меркурій»

Слайд 14

Теодор Жеріко Вільні коні Паж Мазепа 

Слайд 15

Реалі зм (лат. realis — «суттєвий», «дійсний», від res — «річ») — стиль і метод у мистецтві й літературі. У мистецтві й літературі реалізм прагне до найдокладнішого опису спостережених явищ, без ідеалізації.  Популярність реалізму зумовлена загальною доступністю і зрозумілістю його мистецьких засобів, тому його тенденції в українському мистецтві проявлялися за кожної доби, і як стиль він актуальний понині.

Слайд 16

Слайд 17

Тарас Григорович Шевченко Селянська родина Катерина

Слайд 18

Микола Миколайович Ґе Портрет хлопчика-українця  «Ахіллес оплакує »

Слайд 19

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство