X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Кінематограф Франції"

Завантажити презентацію

"Кінематограф Франції"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кінематограф Франції

Слайд 2

Історія Народження кіно пов'язане із винайденням апарату, що дозволив відтворювати проекції об'єктів, що рухаються, і цей апарат був створений братами Луї та Огюстом Люм'єрами.

Слайд 3

Слайд 4

Перші фільми братів Люм'єр «Вихід робочих із фабрики Люм'єр» 1895 «Политий поливальник» 1895 «Прибуття потягу на вокзал Ла-Сьота» 1896 «Механічний м'ясник»» 1895

Слайд 5

Проте найвідомішим фільмом винахідників кінематографу є “Прибуття поїзда на вокзал Ла-Сьота”(L’Arrivée d’un train en gare de la Ciotat). До речі, під час перегляду цієї стрічки деякі глядачі втекли, гадаючи, що то на них їде справжній поїзд.

Слайд 6

“1+1” 2011 Далі вашій увазі будуть представлені найвідоміші фільми сучасного французького кіномистецтва Фільм не про те, як важко жити інваліду, як могло б здатися на перший погляд. Це кіно про дружбу, про родинні душі. Про те, як несподівано в нашому житті може з'явитися людина, яка переверне його з ніг на голову. Про те, як важливо кожному з нас мати близького за духом друга

Слайд 7

Жорж Мельєс (фр. Georges Méliès) займає особливу позицію в історії кінематографу, саме він перетворив винахід братів Люм'єр в інструмент для створення фантастичних видовищ. Він був першим Президентом французького кінематографічного синдикату, головою перших кінематографічних конгресів, а також ввів стандартну перфорацію на кінострічці.

Слайд 8

Фільми Ж. Мельєса Кадр із фільму “Подорож на місяць” Сюжет Людина (судячи за зовнішнім виглядом араб) прокидається вночі від того, що до нього на ліжко забирається величезний павук. Він підхоплюється, хапає мітлу, яка розташована поруч з ліжком, і б'є павука. Павук вмирає і падає на ліжко, чоловік підбирає мертвого павука, кладе його у вазу і прибирає в тумбочку. “Жахлива ніч”- фільм жахів. Всього фільмів від 1000 до 4000

Слайд 9

Протягом першого десятиліття XX ст. тривалість і різноманітність сценаріїв кінофільмів поступово і неухильно збільшувалися. Ставлення в суспільстві до кіно змінюється - від сприйняття його лише як виду розваги до сприйняття його як виду мистецтва. У 1908 р. у Франції вже з'являється поняття «film d‘art" - "художній фільм".

Слайд 10

«Леон» 1994 «Ви не можете зупинити того, кого не видно» Коментар глядача : Пообіцяла собі, що коли знайду фільм і сумний, і веселий, і про серйозне, і не занудний, і про любов, і не надто романтичний, і не вульгарний і не докучливий, в якому немає зайвого американського патріотизму і пафосності, а актори грають від душі , то поставлю йому 10 з 10. Леон: 10 з 10

Слайд 11

До Першої світової війни французьке кіно випускало близько 90% світової кінопродукції (в основному зусиллями компаній «Pathé » і «Gaumont»). Однак інші країни, в першу чергу, такі як США, Великобританія, Німеччина також починають надавати помітний вплив на розвиток світового кіно.

Слайд 12

«АмелІ» 2001 «Вона змінить ваше життя» Приголомшливий фільм про любов, про життя, про прагнення людини безкорисливо робити добро людям і дарувати їм світлу частинку своєї душі. Після перегляду стаєш кращим, чистішим, добрішим і хочеться бути таким, як Амелі. Фільм неймовірно красивий, трошки сумний і дуже глибокий, залишає після себе дивне почуття і атмосферу тихого щастя. «Коли палець вказує на небо, дурень дивиться на палець.»

Слайд 13

Період Другої світової війни та повоєнні роки Сучасне обличчя французького кіно почало формуватись вже після Другої Світової війни. На нього вплинули її наслідки, переосмислення окупації призвело до розвитку антифашизму та звернення до гуманізму. З 1946 щорічно (окрім 1948 та 1950) проводиться Міжнародний кінофестиваль у Каннах. У 1976 започатковано премію «Сезар»,що є аналогом американського «Оскару». В період 1940–1950 працюють видатні актори: Жерар Філіп, Бурвіль, Жан Маре, Марі Казарес, Луї де Фюнес, Серж Реджані та інші.

Слайд 14

Жерар Філіп 1922-1959 «Фанфан-Тюльпан» Луї де Фюнес 1914-1983 “Велика прогулянка”, “Оскар” Всього 166 фільмів Бурвіль 1917-1970 “Велика прогулянка” “Червоне коло” “Разиня” Справжнє ім`я Андре Рембур. “Бурвіль”- псевдонім,така була назва села де він жив Марі Казарес 1922-1996 “Діти райка” “Орфей”

Слайд 15

Жан Маре 1913-1998 «Орфей», «Граф Монте-Крісто», «Фантомас» Журналіст Фандор переслідує таємничого злочинця Фантомаса (обидві ролі грає Жан Маре), який коїть зухвалі пограбування і вбивства.

Слайд 16

Слайд 17

Кінозірки на Каннському кінофестивалі

Слайд 18

Премія отримала свою назву в честь французького скульптора Сезара Бальдачіні (1921-1998). Саме він і є автором зовнішнього виду статуеток.

Слайд 19

“Артист” 2011 «Артист» - чудова ігрова мелодрама, дотепна і стильна. Виконана в естетиці німого кіно, вона наповнена магією кінематографа, яка ні на мить не відпустить.

Слайд 20

«Нова хвиля» Передумовою виникнення такого явища як Нова хвиля був цілий комплекс обставин: невдалі для французького кіно показники кінопрокатів, результати Каннського кінофестивалю, - прогрес у технічній сфері, що привів до створення надчутливої кіноплівки та портативної апаратури. Окрім того, поява нової хвилі пов'язана із спробами деяких кінокритиків втілити свою філософію у реальність кіноіндустрії через створення власних фільмів.

Слайд 21

“Нова хвиля” Нова хвиля французького кіно дарує світові кіно таких митців як Жан-Люк Годар, Клод Лелуш,  Франсуа Трюффо, Клод Шаброль, Луї Маль. З'явилися всесвітньовідомі мюзикли Жака Демі  «Шербурські парасольки» (1964) та  «Дівчата з Рошфору» (1967)

Слайд 22

«Шербурські парасольки» Один з найкрасивіших і найсумніших мюзиклів. Зовсім юна Катрін прекрасна в ролі Женев'єв. Дивовижна музика Мішеля Леграна протягом усього фільму робить його ще більш трагічним. Багато років тому на прем'єрі «Шербурзьких парасольок» глядачі плакали, співчуваючи історії про нещасну любов ... І ті, хто тільки що відкрив для себе цей фільм, не можуть не відчути його щирості ...

Слайд 23

«Фатальна красуня» 2006 Дуже легкий, чарівний фільм, просякнутий романтикою Франції. Над ним не потрібно замислюватися, але настрій при перегляді швидко піднімається. Ну а Одрі Тоту в головній ролі - одна з причин подивитися!

Слайд 24

“Нова хвиля” 1960 — 1970. З'явилася ціла плеяда акторів, серед яких найвідоміші Жанна Моро,  Жан-Луї Трентіньян,  Жан-Поль Бельмондо,  Жерар Депардьє,  Катрін Денев,  Ален Делон,  Ані Жирардо,  Колюш,  Пьєр Рішар Жанна Моро 1928 “Затухаючий вогник ”,”Ніч”, “Ліфт на ешафот”

Слайд 25

Жан-Луї Трентіньян 1930 «Ніч у Мод», «Конформіст» «Любов» 2012 Жан-Поль Бельмондо 1933 “Чочара”, “На останньому диханні”, “Професіонал”

Слайд 26

Жерар Депардьє 1948 Катрін Денев 1943

Слайд 27

Ален Делон 1935 “Рокко і його брати”, “Двоє у місті”,”Самурай” Бріджит Бардо 1934 “Презирство” “Три кроки в маренні”. Після закінчення кіно-кар`єри в 1974 присвятила своє життя боротьбі за права тварин.

Слайд 28

Дівчина на мосту 1999 «Дівчина на мосту» - один з кращих фільмів, для яких обрана біколорная колірна гамма. Це не нерозумно укручений модний ефект, а необхідна частина композиції всієї картини. Зізнатися, я тільки на 60-й хвилині фільму звернула увагу на те, що він чорно-білий, настільки дія заворожує.

Слайд 29

Сучасне французьке кіно Сучасне французьке кіно — це витончене мистецтво, в якому психологія та драматизм поєднуються з пікантністю та художньою красою зйомки. Сьогодні його стиль визначають режисери Люк Бессон, П'єр Жане, Франсуа Озон, Філіпп Гарель  та актори Жан Рено,Одрі Тоту, Софі Марсо, Матьє Кассовітц, Крістіан Клав'є, Луї Гаррель.

Слайд 30

Люк Бессон 1959 “Леон” ,“5 елемент” П'єр Жане 1953 «Амелі» «Тривалі заручини» Франсуа Озон 1967 “8 жінок” ,“ Удома” , “Час прощання” Філіп Гарель 1948 “Кордон світанку”, “Постійні коханці”

Слайд 31

Маріон Катійяр 1975 “Початок”,Життя у рожевому світлі” Гійом Кане “Щасливого Різдва”, «Закохайся в мене, якщо насмілишся»

Слайд 32

Закохайся в мене, якщо насмілишся 2003 Життя - гра, і цей фільм тому доказ. Жульєн і Софі не грають в життя, вони грають з життям. Адже якби вони одружилися, народили дітей, були б вони щасливі? Вони боролися з повсякденною життям за допомогою простих слів: «Слабо - не слабо» А вам слабо стояти з зав'язаними очима і вслухатися в стукіт коліс поїзда, що прибуває?

Слайд 33

Венсан Кассель 1966 «Чорний лебідь» «Ненависть» Самі Насері 1961 «Таксі» , «Таксі 2», «Таксі 3» , «Осине гніздо» , «Леон» Жан Рено 1948 “Леон” , “Блакитна безодня” “Невезучі”

Слайд 34

Одрі Тоту 1976 “Амелі”, “Тривалі заручини” , ”Просто разом” “Фатальна красуня” Ванесса Параді 1972 «Дівчина на мосту», «Кафе де Флор», «Еліза», «Біле весілля»

Слайд 35

Особливості французького кіно Починаючи із 1980 року у світі поширювався вплив Голлівудського кіно, але кіно Франції міцно закріпилося в якості лідера в жанрі комедії та  авторського кіно. Таксі 1998 комедія

Слайд 36

Авторство терміну «кінематограф» також належить братам Люм'єр та ґрунтується на поєднанні двох грецьких слів: «кінема» — рух та «графа» — писати. У Франції створюється найбільша кількість фільмів на душу населення.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство