X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Декоративний портрет

Завантажити презентацію

Декоративний портрет

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Декоративний портрет.

Слайд 2

Девіз уроку: «Руки твої – найкращій скарб Коли умієш їм дати лад».

Слайд 3

Порівняйте портрети

Слайд 4

Порівняйте портрети

Слайд 5

Порівняйте портрети

Слайд 6

Слайд 7

Пропорції тіла людини

Слайд 8

Що таке витинанка?

Слайд 9

Словникова робота Витинанка – орнаментарні і фігурні прикраси житла, ажурно витяті ножицями, штампельками, ножем з білого або кольорового паперу.

Слайд 10

Слайд 11

Робота з технологічною карткою. Виготовлення витинанок «Кумасі» відносно вертикальної осі симетрії. 1.Доберіть сюжет. 2.Підготуйте кольоровий папір та картон, гарне за кольоровим контрастом тло. 3.Складіть аркуш навпіл кольором всередину, а потім учетверо, увосьмеро, залежно від малюнка. 4.Нанесіть малюнок на кольоровий папір залежно від осі симетрії. 5.Охайно виріжте за малюнком усі елементи композиції (птахів, квіти, листя, стовбур тощо). 6.Покладіть під прес або випрасуйте усі елементи композиції. 7.Визначте положення кожного елемента композиції на картоні. Зробіть помітки олівцем. 8.Наклейте всі елементи витинанки на кольоровий картон.

Слайд 12

Правила користування ножицями 1) Ножиці – це небезпечний інструмент. Поводитись з ним треба обережно. 2) На робочому місці поклади ножиці так, щоб вони не виходили за край парти. 3) Не тримай ножиці вістрями догори. 4) Не ріж на ходу. Під час різання не вставай з місця. 5) Передавай ножиці закритими і кільцями вперед. 6) Під час роботи з ножицями притримуй матеріал лівою рукою так, щоб він не потрапляв на лінію різання.

Слайд 13

Правила користування клеєм 1) Клей треба наносити пензликом від середини до країв. 2) При потраплянні клею на одяг його слід негайно змити водою. 3) Для притискання елементів аплікації і витирання рук треба користуватися матер’яною серветкою. 4) Закінчивши роботу, клей потрібно щільно закрити, пензлик і посуд помити.

Слайд 14

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство