X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створена музика Владислава Городецького

Завантажити презентацію

Створена музика Владислава Городецького

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

музика Владислава Городецького

Слайд 2

“Архітектура - це застигла в камені музика” В.Гюго.

Слайд 3

Будинок з химерами 1901-1903р.р.

Слайд 4

Фасади оздоблені з характерним для модерну використанням різних стилів. «Будинок з химерами» отримав у народі таку назву за скульптурні прикраси на міфологічну та мисливську тематику на фронтоні. Цікавим є використання високого парапету на даху, що дозволило практично сховати покрівлю — перша «бездахова» будівля в українській столиці.

Слайд 5

фото

Слайд 6

фото

Слайд 7

Талановитим земляком у нас, на Поділлі, були спроектовані також Шпиківський цукроварний завод та будинок управителя шпиківськими маєтками, в Рахнах-Лісових _ каплиця для палацу. Черкаси зобов'язані В.Городецькому спорудженням вишуканого приміщення у стилі модерн для жіночої гімназії, с.Мошни - лікарні та будиночка для лікарів.

Слайд 8

Черкаська жіноча гімназія побудована 1910 році

Слайд 9

Своєму рідному краєві його талановитий син Владислав Городецький залишив у спадок одну з перлин його творчої фантазії - мавзолей графів Потоцьких в с.Печера

Слайд 10

Будівля мавзолею виконана в стилі романської архітектури. Невеличкий меморіальний ансамбль у Печері є справжнім шедевром архітектури історизму, однією з кращих робіт Владислава Городецького.

Слайд 11

ФОТО

Слайд 12

В.Городецький в с.Мошни Будиночок лікаря 1909 рік

Слайд 13

фото

Слайд 14

В будинку В.Городецького і сьогодні живуть лікарі

Слайд 15

Будівля лікарні збудована за проектом В.Городецького 1905 року

Слайд 16

Багато років поспіль в цьому будинку народжувались діти (Пологовий будинок с.Мошни)

Слайд 17

Після пожежі старий пологовий будинок має такий вигляд

Слайд 18

Ще за життя ім'я архітектора Владислава Городецького було овіяне легендами, а його дивовижні витвори стали не лише відомими, але й улюбленими. Інтерес до його архітектурної спадщини з плином часу не згасає, бо в ній закладено те, що можна з повним правом віднести до мистецтва самого високого ґатунку.

Слайд 19

Пам’ятник В.Городецькому в Києві

Слайд 20

В творчому доробку славетного зодчого численні споруди: храми, палаци, маєтки, музеї і мавзолеї, лікарні, виставочні павільйони, заводи і фабрики та немало іншого. В історію архітектури В.Городецький увійшов як будівничий модерну.

Слайд 21

«Професор архітектури»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика