X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Скрипка

Завантажити презентацію

Скрипка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МУЗИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ Скрипка

Слайд 2

СКРИПКА Скри пка — струнний музичний смичковий інструмент. Має чотири струни, які настроюються на квінту (g, d1,a1,e2). З'явився у середині XVI століття, прототипом послужила віола.

Слайд 3

Корпус скрипки має овальну форму з округлими виїмками з боків, що утворюють «талію» — так звані еси. Округлість зовнішніх контурів і ліній есів забезпечують зручність гри, зокрема у високих регістрах. Нижня і верхня площини корпусу — деки — з'єднані одна з одною смужками дерева — боками,

Слайд 4

Слайд 5

ТРАДИЦІЙНА МУЗИКА Скрипка використовується в багатьох формах регіональних традиційної музики (народної музики, народної музики). Саме в цьому контексті часто скрипку або скрипку називається і, серед іншого типовий інструмент традиційної музики з Ірландії, Шотландії, Норвегії, Швеції, Польщі, Угорщини, Франції, альпійські країни, Словаччини, але й з Північної Африки.

Слайд 6

Слайд 7

JAZZ, CROSSOVER Багато сучасних скрипалів переконайтеся, чи музичну або фінансової інтерес, екскурсії по кросовер проекти (Nigel Кеннеді, Anne-Sophie Муттер). Крім того, ви можете знайти скрипку в ансамблі, стиль у стилі середньовічних рок або фолк металу.

Слайд 8

"КИЇВСЬКІ СОЛІСТИ"

Слайд 9

ROCK UND METAL Час від часу скрипка в рок музиці використовується. Приклади включають Corvus Corax або мій Вмираючий нареченої з зустрілися поля, Dornenreich, музичні гурти та Канзас від площі рок і Turisas. Завдяки використанню скрипки музика отримує свій характер і мелодію.

Слайд 10

EMILIE AUTUMN, NACHTLEBEN (2007)

Слайд 11

КІНЕЦЬ

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика