X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Музика Стародавньої Греції

Завантажити презентацію

Музика Стародавньої Греції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок музичного мистецтва в 1 класі

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

1 група – Музика Стародавньої Греції 2 група – Музичні інструменти стародавніх греків 3 група - Давньогрецький театр 4 група – Орфей 5 група – Кристоф Віллібальд Глюк 6 група – Опера “Орфей і Еврідика”

Слайд 5

збереглася в літературі, написах на колонах, розписаних керамічних вазах; відігравала важливу роль у житті давніх греків; вона звучала під час різних свят, театральних вистав; головним учасником театральних вистав був хор, спів якого пояснював події, що відбувалися на сцені.

Слайд 6

Формінга Ліра Кіфара

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Спів Орфея та його гра на золотій арфі зачаровували не тільки людей, а й звірів, дерева, скелі; від його пісень заспокоювалося навіть розбурхане море.

Слайд 10

Німецький композитор, представник музичного класицизму. Автор 107 опер, грав на багатьох інструментах, співав, добре знав особливості балетного мистецтва, був видатним оперним диригентом.

Слайд 11

Давньогрецький міф про те, як Орфей, за допомогою своєї дивної музики, намагався повернути із царства мертвих свою кохану Еврідику. Аід, повелитель царства, обіцяє повернути її, але за умови: на шляху з царства мертвих Орфей не повинен дивитися на Еврідику, яка буде йти за ним. Але Орфей не витримав і обернувся, і втратив Еврідику назавжди.

Слайд 12

Мелодія із опери “Орфей і Еврідика”. Крістоф Віллібальд Глюк

Слайд 13

Давні греки вірили у чарівну силу музики. І ми з вами так же, як солодкоголосий Орфей, виконаємо наші пісні: “Золота зіронька”. Н.Май “Музика”. Ю.Рожков “Веселкова”. О.Янушкевич “Перший клас”. Н.Май

Слайд 14

Мельпомена Терпсіхора Полігімнія Музичні герби країн світу - Які країни світу мають “музичні герби”? (с.38)

Слайд 15

Слайд 16

Муза театру – Мельпомена Муза танцю – Терпсихора Муза урочистих гімнів - Полігімнія

Слайд 17

Розповідають, що одного разу філософ, математик і музикант Піфагор піснею заспокоїв хлопця, який хотів підпалити будинок. Піфагор та його послідовники створили навіть особливе вчення, згідно з яким музика може керувати душею людини, пробуджувати в ній добро або зло.

Слайд 18

Монохорд

Слайд 19

Теорія музично-математичної будови космосу: рух космічних світил породжує гармонію, яка має 8 сходинок – зіркове небо, Сатурн, Юпітер, Марс, Меркурій, Венера, Сонце, Місяць.

Слайд 20

Слайд 21

Австралія Ірландія Японія

Слайд 22

Створити музичний герб моєї родини. У яких літературних творах розповідається про музичні інструменти? Яку музику для сценарію мультфільму про олімпійських богів Аполлона, Посейдона, Зевса, Афіни варто застосовувати? Яку музику давніх часів ви хотіли б поставити на свій мобільний телефон?

Слайд 23

Греки вірили в чарівну силу музики. Міфи і легенди всіх народів фіксують уявлення людей про музику як могутню силу, що здатна впливати на природу, приборкувати тварин та зцілювати людей.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика