X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Задачі, пов’язані із застосуванням похідної

Завантажити презентацію

Задачі, пов’язані із застосуванням похідної

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: “ Задачі, пов’язані із застосуванням похідної ”

Слайд 2

Методичний паспорт проекту Учасники проекту – учні IІІ курсу Тип проекту: частково пошуковий, дослідницький Термін реалізації: 1 тиждень. Актуальність: формування основних компетенцій особистості засобами взаємонавчання в малих групах. Мета:- познайомити учнів із різними типами прикладних задач та методами їх розв’язування за допомогою похідної; формувати уміння застосовувати знання та способи дій у змінених і нових навчальних ситуаціях; поглибити знання учнів про моделювання процесів дійсності за допомогою апарата похідної; - розвивати пізнавальний інтерес, навички колективної праці; - виховувати працьовитість, зібраність, організованість, увагу, відповідальність та вимогливість до себе Форма представлення результатів роботи: доповіді та презентації.

Слайд 3

Хід проведення І етап – установчо-мотиваційний Підготовка робочих матеріалів, аналіз проблеми, визначення ідеї, розподіл обов’язків, актуалізація опорних понять теми, відбір змісту та шляхів розв’язання Учням повідомляється тема майбутнього проекту та ставляться випереджувальні завдання, відповідно до яких учасники діляться на групи: 1« ІСТОРИКИ» - з’ясувати, хто із вчених і коли ввів поняття «похідної» 2 « ПОШУК» – було доручено знайти задачі з фізики, які розв’язуються за допомогою похідної. 3 «ЗНАВЦІ» - працювала під девізом « Усе, що я пізнаю, я знаю, для чого це мені потрібно, де і як я можу ці знання застосувати.» 4. « ЕНТУЗІАСТИ» - знайти цікаві задачі з математики, які розв’язуються за допомогою похідної.

Слайд 4

ІІ етап – змістовно-пошуковий Знайомство з джерелами інформації,відбір головного, виконання досліджень, аналіз інформації, обмін думками, розробка форми проекту, оформлення проектів, тренування перед захистом проектів.

Слайд 5

презентування проекту; обговорення результатів застосування; самооцінка роботи над проектом. ІІІ етап – системно-узагальнюючий

Слайд 6

План навчального проекту Автор навчального проекту Багно Наталія Миколаївна Місце роботи: Березівський професійний аграрний ліцей Назва проекту: Задачі, пов’язані із застосуванням похідної Ключове питання: Де зможете застосувати одержану інформацію? Тематичні питання: Хто і який вклад вніс у поняття «похідної»? Які задачі з фізики найбільш пов'язані із похідною? Які задачі економіки пов'язані із похідною? Які цікаві задачі математики пов'язані з похідною? Змістові питання: Які відкриття яких видатних математиків увійшли до світової скарбниці математики ? Які способи розв’язування фізичних задач за допомогою похідної? Як поняття «похідна» допомагає у розвязанні задач з економіки? Як поняття “похідна” впливає на поглиблене вивчення математики?

Слайд 7

Навчальні предмети, з якими пов’язаний проект: історія, економіка, фізика, інформатика. Навчальні цілі та очікувані результати: Учні набувають вміння самостійно працювати з різними джерелами інформації, включаючи комп’ютер, оволодівають навичками аналізувати результати своїх зусиль, виділяти найбільш значимі масиви інформації для розкриття проблеми, навчаються ефективно спілкуватися один з одним, доходити спільних думок, прислухатися один до одного, посилюється процес взаємонавчання.

Слайд 8

Діяльність учнів: поділ на групи за напрямками діяльності (« ІСТОРИКИ»,« ПОШУК»,«ЗНАВЦІ», « ЕНТУЗІАСТИ» ) Час, необхідний для реалізації проекту - 1 тиждень Матеріали та ресурси: проектор, комп’ютер, література, інтернет ресурси. Програмне забезпечення, друковані матеріали, ресурси інтернету: Програма мультимедійних презентацій Power Point, текстовий редактор Microsoft Word, Д.Д.Біда «Інтерактивні уроки математики», видавнича група Основа «Азбука уроку:планування, методика, технологія проведення, аналіз», видавнича група Основа «Позаурочна робота з математики». І. М. Баран «Математична шкатулка» Миколаїв 2010 Оцінювання знань та вмінь : за результатами перегляду усного журналу учнями, викладачами та самооцінкою учасників проекту

Слайд 9

Слайд 10

Дякую за увагу! До побачення!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика