X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Задачі економічного змісту

Завантажити презентацію

Задачі економічного змісту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Економіка — наука про господарство, а саме — про організацію та управління виробництвом, ефективне використання ресурсів, збут і споживання товарів.

Слайд 2

Підготувала: Богуславська Анна Сергіївна вчитель математики Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №13

Слайд 3

Хочеш бути розумним, навчися розумно запитувати, уважно слухати, спокійно відповідати і переставати говорити, коли немає що сказати. (І. Лафатер) Йо ганн Каспа р Лафате р (15 листопада 1741, Цюрих — 2 січня 1801, Цюрих) — швейцарский письменник, богослов, поет.

Слайд 4

повторимо: як знаходити дріб від числа, число за його дробом, розв'язувати задачі за допомогою пропорцій; навчимося: розв'язувати задачі економічного змісту кількома способами.

Слайд 5

Ціну на товар знизили на 10% і він став коштувати 324 грн. Якою була початкова ціна товару? Відповідь: 360 грн.

Слайд 6

Вкладник поклав до банку 20 000 грн під 5% річних. Скільки гривень буде в нього на рахунку через рік? Відповідь: 21000 грн.

Слайд 7

Ода струму Електричний струм, його величність, Ти чарівник і добродій. Несеш нам світло, Радіо вмикаєш ,тепло даєш, Мотори обертаєш,лікуєш хворих За комп’ютером навчаєш Ліфт рухається завдяки тобі. Працює телевізор, праска, Холодильник, фен, електроплитка, Ще безліч прикладів я можу навести А взагалі…сучасний світ без тебе неможливий Великий струме, дякуємо тобі!

Слайд 8

Зі всієї споживаної в побуті енергії велика частина її йде на: опалювання приміщення - 79%; на теплові процеси (нагрівання води, приготування їжі і ін.) - 15%;

Слайд 9

на електропобутову техніку - 5%; освітлення, радіо і телетехніку - 1%

Слайд 10

Ефективне використання тепла. Значна частина теплової енергії опалювальної системи йде на те, щоб перекрити витрати тепла в приміщенні. Втрати тепла в приміщенні з центральним опаленням й водопостачанням складають: через не утеплені вікна і двері – 40%; через віконниці – 15%; через стіни – 15%; через підлоги і стелю – 7%; при використанні гарячої води – 23%

Слайд 11

В класі замінили 6 ламп по 100 Вт на енергозберігаючі по 20 Вт. Який відсоток збереження енергії? Скільки енергії зберігається протягом тижня, якщо світло використовують 4 год на добу? Відповідь: 80% збереження енергії, а протягом тижня економія енергії складає 1600Вт.

Слайд 12

Слайд 13

Як би ти оцінив свої здобутки на уроці: — «Я все зрозумів, тест показав, що я все роблю правильно». — «Мені була зрозуміла більша частина матеріалу, але я ще іноді допускаю помилки». — «Я майже нічого не зрозумів, дані задачі для мене дуже складні».

Слайд 14

Нет такого понятия, как успешный человек, который ни разу не оступился и не допустил ошибки. Есть только успешные люди, которые допустили ошибки, но затем изменили свои планы, основываясь на этих самых ошибках. Стів Джобс

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика