X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
З силами по життю!

Завантажити презентацію

З силами по життю!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

З силами по життю!

Слайд 3

Слайд 4

З якими силами пасажир масою 60 кг тисне на підлогу ліфта Ейфелевої вежі, якщо до швидкості 2 м/с він розганяється протягом 2,5 с? За такий самий час і зупиняється.

Слайд 5

Слайд 6

Яка маса Землі? У нас з вами є тягарець масою 100 г, динамометр, штатив. Як за допомогою цих пристроїв визначити масу Землі? Відомо, що Ератосфен визначив радіус Землі, який дорівнює 6 400 км.

Слайд 7

Слайд 8

72

Слайд 9

Автомобіль їде по дорозі зі швидкістю 108 км/год. За 100 м водій побачив, що стоїть знак обмеження швидкості до 72 км/год. Визначимо, яким повинен бути найменший коефіцієнт тертя коліс об асфальт, щоб водій не порушуючи ПДД, проїхав на холостому ходу.  

Слайд 10

Алгоритм розв‘язування задач з теми: “Рух тіл під дією кількох сил” Записати умову задачі, за необхідності перевести одиниці в СІ; Зробити рисунок, вказавши напрями сил, прискорення, вісей; Записати другий зон Ньютона у векторній формі; Записати другий закон Ньютона у проекціях на вісі ОХ та ОУ; За необхідності визначити додаткові величини; Розв’язати систему рівнянь. Оцінити достовірність відповіді.

Слайд 11

Автомобіль їде по дорозі зі швидкістю 108 км/год. За 100 м водій побачив, що стоїть знак обмеження швидкості до 72 км/год. Визначимо, яким повинен бути найменший коефіцієнт тертя коліс об асфальт, щоб водій не порушуючи ПДД, проїхав на холостому ходу.  

Слайд 12

Зимові забави

Слайд 13

Яку мінімальну силу нам треба прикласти на горизонтальній дорозі , щоб потягнути санчата з другом загальною масою 65 кг, коефіцієнт тертя санчат об сніг 0,02. Мотузку тримаємо під кутом 300.

Слайд 14

1 варіант 1.Під дією якої сили тіло масою 2 кг набуває прискорення 4 м/с2? а) 2 Н; б) 0 Н; в) 8 Н; г) 0,5 Н. 2 варіант 1.Яке прискорення тіла масою 5 кг, якщо на нього діє сила 10 Н? а) 50 м/с2; б) 5 м/с2; в) 2 м/с2; г) 0,5 м/с2.

Слайд 15

1 варіант 2. Виберіть правильне твердження: а) якщо на тіло перестала діяти сила, то воно зупиниться; б) тіло обов’язково рухається туди, куди напрямлена сила; в) якщо на тіло діє незрівноважена сила, то швидкість тіла змінюється. 2 варіант 2. Літак летить рівномірно прямолінійно. Виберіть правильне твердження: а) сила тяги літака дорівнює нулю; б) на літак не діє сила опору повітря; в) сила тяги літака трохи більша за силу опору повітря; г) сума всіх сил, що діють на літак дорівнює нулю.

Слайд 16

1 варіант 3. Людина стоїть у ліфті, який, піднімаючись , зупиняється біля потрібного поверху. За якою формулою буде визначатися вага пасажира в цей час? а) P = mg; б) P = m (g + a); в) P = m (g – a). 2 варіант 3. Людина стоїть у ліфті, який починає опускатися з верхнього поверху. За якою формулою буде визначатися вага пасажира в цей час? а) P = mg; б) P = m (g + a); в) P = m (g – a).

Слайд 17

1 варіант 4. Як зміниться сила гравітаційного притягання космонавта на планеті такої ж маси, як і Земля, якщо її радіус у 2 рази більший? а) зменшиться у 2 рази; б) збільшиться у 2 рази; в) збільшиться у 4 рази; г) зменшиться у 4 рази. 2 варіант 4. Як зміниться сила гравітаційного притягання космонавта до планети такого ж розміру, як і Земля, якщо її маса буде у 2 рази більшою за земну. а) зменшиться у 2 рази; б) збільшиться у 2 рази; в) збільшиться у 4 рази; г) зменшиться у 4 рази.

Слайд 18

1 варіант 5. Скільки сил діє на причеп автомобіля, якщо його тягнуть по асфальтній дорозі рівномірно прямолінійно? а) 1; б) 2; в) 3; г) 4. 2 варіант 5. Скільки сил діє на санчата, що спустилися з гірки і рухаються горизонтальною поверхнею? а) 1; б) 2; в) 3; г) 4.

Слайд 19

Слайд 20

Відповіді 1 варіант 1. в 2. в 3. в 4. г 5. г 2 варіант 1. в 2. г 3. в 4. б 5. в За кожну правильну відповідь – 2 бали. Виставте оцінки олівцем.

Слайд 21

Домашнє завдання: повт. § 15 – 21, опрацювати зад. 3 (ст. 81), впр. 12 (2) (ст. 75)*

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика