X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Математика в житті людини"

Завантажити презентацію

"Математика в житті людини"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

У нашому житті математика зустрічається скрізь . Починаючи від самого примітивного рахування поверхів і закінчуючи вищою математикою

Слайд 3

Слайд 4

Олександрійський маяк У 285 році до н. д. на острові Фарос архітектор Сострат Книдський приступив до будівництва маяка.

Слайд 5

Висячі сади Семіраміди Палац Навуходоносора був побудований для його дружини Семіраміди на обширному цегельному майданчику, що високо піднімався над навколишньою місцевістю.

Слайд 6

Кращі архітектори того часу побудували мавзолей у вигляді майже квадратної будівлі, перший поверх якої був власне усипальнею.

Слайд 7

Вони немов зростають з пісків пустелі - колосальні, величезні, що пригнічують людину надзвичайними розмірами і строгістю контурів.

Слайд 8

Ось так людина використовуючи математику може створювати різноманітні чудеса світу . Не було б математики не було б таких чудес . Та і жити неможливо було якщо ми не могли рахувати,раціонально мислити . Математика  - наука про структури, порядку і відносинах, яка історично склалася на основі операцій підрахунку, вимірювання та опису форм реальних об'єктів. За визначенням можна одразу зрозуміти , що без цієї науки світ здавався лише мрійливим сном.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика