X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Математичний аналіз

Завантажити презентацію

Математичний аналіз

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Робота учениці 7-А класу Шевченко Христини

Слайд 4

Азартні ігри – це серйозна проблема у сучасному суспільстві. Звичайно, вона торкається не всіх. Та часто ті, хто безпосередньо з нею стикаються, отримують серйозні пошкодження і втрати як в матеріальному стані, так і в моральному та духовному розвитку особистості.

Слайд 5

Як ставитися до азартних ігор? Чи весь азарт негативний і чи всі ігри азартні? Чи є однозначна відповідь і як вибирати правильний шлях для себе?

Слайд 6

Азартні ігри – ігри, в яких виграш залежить від випадку.

Слайд 7

Азартні ігри це не є нове явище. Корені цього заняття можне прослідкувати у всіх старих цивілізацій.

Слайд 8

Окремі вчені запевняють нас в тому, що ігри, які підпадають під цю категорію практикувалися в Єгипті, Китаї, племенах Північної Америки. За звичай в той час азартні ігри були пов’язані з окультизмом і сакральними традиціями цих народів.

Слайд 9

Останнiм часом проблема азартних iгор набула особливого значення. Соцiологами помiчено: зростання злочинностi серед неповнолiтнiх у нашiй державi спiвпало з легалiзацiєю азартних iгор. У зв’язку з цим багато дослiдникiв вважають азартнi iгри серйозною соцiальною проблемою, що становить загрозу для пiдростаючого поколiння.

Слайд 10

Оскiльки в процесi гри у рядi випадкiв виникають розслаблення, зняття емоцiйної напруги, вiдволiкання вiд неприємних проблем i гра розглядається як приємне проведення часу, то виникає механiзм поступового втягування i формуєтьсяiгрова залежнiсть.

Слайд 11

Близько 60 % гравцiв переходять у злочинний свiт, через скоєні насильницькi дії. У гравця складається борг, який штовхає на шлях позбавлення вiд нього. Коли з боргом розраховується, то тривога пропадає, i вiн знову повертається до гри.

Слайд 12

В азартній грі вся суть в „випадку”, але ми знаємо, що випадковості не буває. Люди, які попадають в залежність від азартних ігор часто втрачають все що вони мають. Фінансові збереження, житло, автомобіль. Часто вони програють все що можуть, і потім стають в буквальному розумінні цього слова рабами, які готові зробити все, що їм накажуть.

Слайд 13

Азартна гра може мати настільки сильний вплив на людську свідомість, що це відображається на її фізичному здоров’ї. В сучасній медицині є особливий термін лудоманія – який визначає хворобу азартної залежності людини.

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Профілактикою від гральної залежності-є ознайомлення учнів з математичним аналізом азартних ігор. За допомогою математики показуємо,що всі вони мають від’ємне математичне сподівання і тому вигідні для організаторів. Збанкрутувати казино може тільки в тому випадку, якщо гравці перестануть його відвідувати.

Слайд 17

Тому найкраща порада, яку може дати гравцю математика - повне утримання від азартних ігор!

Слайд 18

Казочка для діточок

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика