X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Інтегральні мікросхеми"

Завантажити презентацію

"Інтегральні мікросхеми"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтегральні мікросхеми

Слайд 2

Інтегра льна мікросхе ма— мініатюрний мікроелектронний виріб, елементи якого нерозривно пов'язані конструктивно, технологічно та електрично.

Слайд 3

Виконує визначені функції перетворення і має високу щільність упаковки електрично з'єднаних між собою елементів і компонентів, які є одним цілим з точки зору вимог до випробувань та експлуатації.

Слайд 4

За способом об'єднання розрізняють: напівпровідникові, монолітні (осн. тип), плівкові, гібридні.

Слайд 5

Напівпровідникова мікросхема — всі елементи і міжелементні з'єднання виконані на одному напівпровідниковому кристалі (наприклад, кремнію, германія, арсеніду галію).

Слайд 6

Плівкова мікросхема — всі елементи і міжелементні з'єднання виконані у виді плівок: товстоплівкова інтегральна схема; тонкоплівкова інтегральна схема.

Слайд 7

Гібридна мікросхема — крім напівпровідникового кристалу містить трохи безкорпусних діодів, транзисторів і інших електронних компонентів, поміщених в один корпус.

Слайд 8

За видом оброблюваної інформації: цифрові Аналогові Аналого-цифрові

Слайд 9

Аналогові мікросхеми — вхідні і вихідні сигнали змінюються за законом безупинної функції в діапазоні від позитивного до негативної напруги харчування.

Слайд 10

Цифрові мікросхеми — вхідні і вихідні сигнали можуть мати два значення: логічний чи нуль логічна одиниця, кожному з який відповідає визначений діапазон напруги.

Слайд 11

Аналого-цифрові мікросхеми сполучають у собі форми цифрової й аналогової обробки сигналів. В міру розвитку технологій одержують усе більше поширення.

Слайд 12

За складністю і якістю оцінки І.м. поділяються на: малі І.м. (МІС), середні І.м. (СІС), великі І.м. (ВІС), надвеликі І.м. (НВІС).

Слайд 13

Надвелика інтегральна схема (НВІС) — інтегральна мікросхема зі ступенем інтеграції понад 1000 елементів в кристалі.

Слайд 14

Використовується в різних аналогових та цифрових елементах автоматики, вимірювальної та обчислювальної техніки.

Слайд 15

Призначення

Слайд 16

Інтегральна мікросхема може володіти закінченим, як завгодно складним, функціоналом — аж до цілого мікрокомп'ютера Аналогові схеми Операційні підсилювачі Генератори сигналів Фільтри (у тому числі на пьезоеффекте) Аналогові умножители Стабілізатори джерел харчування Мікросхеми керування імпульсних блоків харчування Перетворювачі сигналів

Слайд 17

Цифрові схеми Логічні елементи Тригери Регістри Буферні перетворювачі Модулі пам'яті Мікроконтролери (Мікро)процесори (у тому числі ЦПУ в комп'ютері) Однокристальні мікрокомп'ютери

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика