X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Циліндри"

Завантажити презентацію

"Циліндри"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЦИЛІНДРИ Підготувала Островерх Ольга, 11-Б клас

Слайд 2

Циліндр - геометричне тіло, яке складається не більше ніж з двох паралельних кругів, які суміщаються паралельним перенесенням, та всіх відрізків, що сполучають відповідні точки цих кругів. Основа перетинає кожну твірну бічної поверхні рівно один раз.

Слайд 3

Елементи циліндра Твірні - відрізки, що сполучають відповідні точки кіл кругів. Вони паралельні і рівні. Поверхня складається з основ і бічної поверхні. Бічна поверхня складається з твірних. Радіус циліндра - радіус його основи.

Слайд 4

Висота – це відстань між площинами основ. Вісь - це пряма, яка проходить через центри основ. Вона паралельна твірним. Осьовий переріз - переріз циліндра площиною,що проходить через вісь циліндра.

Слайд 5

Дотична до циліндра — площина, яка проходить через твірну прямого циліндра і перпендикулярна до осьового перерізу, проведеного через цю твірну, називається площиною.

Слайд 6

Види циліндрів Нескінченний циліндр — це нескінченне тіло, обмежене замкнутою нескінченною циліндричною поверхнею. Відкритий циліндр — обмежене замкнутим циліндровим променем і його основою геометричне тіло.

Слайд 7

Основи циліндра впливають на його вид: якщо основи циліндра пласкі (і, отже, що містять їх площині рівнобіжні) — циліндр називають таким, що стоїть на площині; якщо основи стоять на площині циліндра перпендикулярні твірним — прямий циліндр; зокрема, якщо основа що стоїть на площині циліндра: коло — круглий циліндр; еліпс — еліптичний циліндр.

Слайд 8

Площа бічної поверхні циліндра дорівнює площі його розгортки та обчислюється за формулою: Площа повної поверхні циліндра дорівнює сумі площ його бічної поверхні та його основ: Об’єм циліндра дорівнює:

Слайд 9

Циліндри в нашому житті Капелюх - циліндр Свічка Барабан

Слайд 10

Абажур Банка Заводські труби

Слайд 11

Батарейки

Слайд 12

Пень Торт

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика