Український сучасний живопис
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Сучасний український живопис. П’ять найбільш відомих українських художників Виконав : Студент групи 2-Б л/с Кравченко Богдан
Українське мистецтво - новий потужний поштовх у світі культури, який і надалі збагачує світові надбання. Роботи наших художників популярні і за межами нашої Батьківщини. Представляємо вашій увазі підбірку тих українських митців, яких знають і поважають у світі.
Олександр Ройтбурд Багатогранна особистість, один з найвідоміших сучасних українських художників у всьому світі. Народився в 1964 році в Одесі. Зараз займається не тільки живописом, а й фотографією, відео, графікою. Є найдорожчим сучасним українським художником. Роботи Ройтбурда галеристи вважають дуже цінними з мистецької точки зору. Також фахівці в один голос нагадують про міжнародне визнання цього художника - його роботи є в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку.
Василь Цаголов Ще один відомий і шанований у всьому світі український художник - Василь Цаголов. Він народився в Росії, але зі студентських років він проживає і працює в Києві. Свої шедеври він створює, об'єднуючи міфологію з масовою культурою, на основних принципах сучасного постмодернізму.
Олександр Гнилицький Київський художник, у 2007 році представляв Україну на Венеціанському бієнале. Мав успіх на зарубіжних аукціонах. Гнилицький помер у листопаді 2009 року - перед тим він довго хворів на рак шкіри. Розповідають, що в останні місяці хвороби художника у деяких київських галереях на якийсь час "заморозили" продаж його картин. Цинічно, але правда: картини мертвих художників коштують дорожче, ніж картини їхніх живих колег.
Анатолій Криволап Найуспішніший сучасний український художник не лише є найдорожчим живописцем України. Попри свій поважний вік не припиняє творити, залишається постійним учасником регіональних та міжнародних виставок, а також бере участь у перформансах. Криволап є майстром нефігуративного малярства та пейзажу. Його особливість – у кольорових поєднаннях, які, за його словами, є "нервовими клітинами", що й утворюють відчуття. Він відчуває і реагує фарбами, і саме за кольорами і впізнають роботи художника.
Олег Шупляк Український художник Олег Шупляк називає власні картини двовзорами – через те, що вони можуть мати подвійний, а то й потрійний зміст. Наче милуєшся пейзажем, аж раптом помічаєш очі, що дивляться на тебе з картини. Звичайними його роботи точно не назвеш. Кожнісінький, навіть найбанальніший пейзаж у його руках перетворюється на казковий світ, завдяки оптичним ілюзіям, художнім обманам зору, іграм розуму. А все почалось з простого захоплення. Сьогодні в доробку художника є вже понад 60 двовзорів.
Схожі презентації
Категорії