X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Культура Китаю"

Завантажити презентацію

"Культура Китаю"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Учениця 10 класу Оріхівської гімназії №1 “ Сузір’я” Кузнєцова Вікторія

Слайд 2

Культура Китаю — одна з найстаріших на Далекому Сході. Бурхливі події 19-20 століття змусили китайців замислитися над необхідністю демонтації чи збереження власної цивілізаційної моделі. Західники обіцяли Китаю «світле майбутнє» за умови тотальної вестернізації і ставили у приклад Японію. Політика насадження демократії у традиційному китайському суспільстві зазнала краху — частково через авторитарну «традицію» управління, а частково через внутрішні і зовнішні війни.

Слайд 3

Було проведено реформування ієрогліфічної писемності, що зробило недоступними для подальших поколінь тексти творів, які складалися їх попередниками. Однак з 1980-х років «культурна революція» була припинена, а комуністичний уряд взяв курс на формування «патріотично налаштованої нації», розпочавши реставрацію знищених традицій. На Тайвані подібних культурних реформ не проводили. Вшановуючи традиції письменства і чиновництва левова частка бюджету Республіки Китай йшла на формування освічених фахівців у галузі культури.

Слайд 4

Каліграфія виконана Міфу (Династія Сун)

Слайд 5

Бойові мистецтва

Слайд 6

Азіатський дракон

Слайд 7

Одним з найяскравіших символів Китаю стала каліграфія. За своєю наповненістю китайська каліграфія порівняна з живописом і музикою, передаючи через написання ієрогліфів гармонію і ритм Сходу. У стародавньому Китаї каліграфію називали «першою серед мистецтв». Для того щоб сприймати каліграфію як мистецтво, дуже важливе уміння відчувати, бачити і, звичайно, співпереживати. Всі ієрогліфи, які використовуються в каліграфії, мають глибокий філософський підтекст. Великий вплив каліграфія справила на китайську поезію.

Слайд 8

Національні особливості Китаю виражаються в поведінці та вчинках його жителів. Для китайців характерна чемність і ввічливість, вони не надто проявляють емоції і вміють стримано реагувати на події. При зустрічі з китайцем досить легкого рукостискання і кивка. Однак китайці зовсім не замкнуті, а вельми товариські і задоволенням вступлять в діалог. Вважається, що скромність - одна з ключових якостей жителя Китаю. Їм дуже приємна похвала, однак відреагувати на неї китайці можуть стримано і навіть сухо.

Слайд 9

Китай вабить мандрівників не тільки завдяки своїй фантастичній, не повторюється ніде на нашій планеті природі, але і, звичайно, своїми неймовірними містами, величезними і бурхливими.

Слайд 10

У Гонконгу панує атмосфера портового міста: тут змішуються культури і запахи, кольори і мови, реальність і мрія.

Слайд 11

Пекін - це місто, де саме древнє минуле і найяскравіше зустрічаються на відстані витягнутої руки.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Культура