X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
худ культура

Завантажити презентацію

худ культура

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роботу виконала Учениця 11 класу Соболевська Євгенія Російський живопис. Історичний живопис(І.Рєпін,В.Суриков,В.Васнецов)

Слайд 2

Серед найвидатніших представників історичного живопису є: Російський живопис Ілля Рєпін Василь Суриков Віктор Васнецов

Слайд 3

Ілля Рєпін - майстер історичного живопису Ілля Юхимович Рєпін (24.07(05.08). 1844—29.09.1930) — визначний російський і український художник-реаліст. Народився у Чугуєві на Харківщині, навчався у місцевій іконописній майстерні, з 1863 року — у Петербурзькій рисувальній школі, у 1864— 1871 роках — у Петербурзькій Академії мистецтв.

Слайд 4

«Запорожці пишуть листа турецькому султанові» Твори І. Ю. Рєпіна на українську тематику: «Вечорниці»

Слайд 5

«Гайдамака» «Чорноморська вольниця» Гопак

Слайд 6

«Бурлаки на Волзі» «Іван Грозний і син його Іван» «Засідання Державної Ради»

Слайд 7

З історії створення картини „ Запорожці пишуть листа турецькому султанові"

Слайд 8

Життєвий шлях В. Сурикова Василь Іванович Суриков (24.01.1848—06.03.1916) — видатний російський живописець, майстер масштабних історичних полотен, народився у Красноярську у козацькій родині. Почав малювати в ранньому дитинстві. Першим учителем малювання для Сурикова став Микола Васильович Гребньов — учитель малювання Красноярського повітового училища. Суриков помер у Москві 6 (19) березня 1916 року від склерозу серця. Похований поряд із дружиною на Ваганьковському кладовищі.

Слайд 9

«Ранок стрілецької страти» Найвидатніші роботи В. Сурикова

Слайд 10

Меншиков «у Березові»

Слайд 11

«Бояриня Морозова»

Слайд 12

В. Васнецов — майстер міфологічно-казкового живопису Віктор Михайлович Васнецов (03(15).05.1848—23.07.1926) — російський художник, майстер живопису на історичні та фольклорні сюжети. Народився у священика. Навчався у духовному училищі, потім у Вятській духовній семінарії, де брав уроки малювання. Васнецов — основоположник особливого «російського стилю» всередині загальноєвропейського символізму й модерну. Живописець Васнецов переосмислив російський історичний жанр, поєднавши середньовічні мотиви з атмосферою поетичної легенди або казки. Казки часто стають темами видатних полотен митця.

Слайд 13

Найвідоміші твори В. Васнецова «Три богатирі»

Слайд 14

«Альонушка»

Слайд 15

Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Культура