X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Художня культура Америки

Завантажити презентацію

Художня культура Америки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Художня культура Америки Митці,які принесли славу Америці в XX столітті

Слайд 2

Культура первісної і сучасної Америки Культура первісної Америки сформувалася в умовах, коли народи Америки перебували в географічній ізоляції протягом декількох тисячоліть. Внаслідок цього, хоч культураі розвивалася за загальними законами, але для неї було характерне відставання у часі від основних світовихцивілізацій, повільніший розвиток. На сьогоднішній день найрозвинутою країни Америки є Сполучені Штати Америки — багатокультурнадержава, де проживають представники різноманітних етнічних груп, традицій і цінностей. Окрім нині малочисельних корінних американціві корінних жителів Гавайськихостровів, майже всі американці (або їхні пращури) емігрували у США впродовж останніх п'яти століть. Відтаккультура, носіями якої є більшість американців — масова американська культура —західна культуразі значним впливом традицій европейських іммігрантів та впливом традицій, привнесених рабами з Африки Відносно нещодавня імміграція з Азіїй особливо Латинської Америки також додали до американської культури свої культурні особливості.

Слайд 3

Архітектура і містобудування Архітектура і містобудування давньої Америки характеризуються стійкістю типів, уповільненою еволюцією композиційних, декоративних і технічних прийомів. Провідним типом були культові комплекси, які включають ступінчасті піраміди з храмомабо вівтарем на верхньому майданчику. Найбільшою популярністю користується архітектура майя , яка в класичний період створила на території сучасних Мексики, Гондурасу, Гватемали величні ансамблі Паленке, Тікаль, Копан та інші. В архітектурі майя особливого значення набувають внутрішні простори, а фасади і внутрішні стіни прикрашаються розписами , алебастровими рельєфами і рельєфними ієрогліфічними текстами.

Слайд 4

Кераміка і музика Давнє мистецтво індіанців відображає світ як активну взаємодію двох начал: життя і смерті У статуетках, а також у фігурних і розписних посудинах відтворювалися людські типи у всьому їх різноманітті, включаючи побутові, комічні і патологічні мотиви; зображенням тварин також надавалася яскрава життєва виразність. Важливе значення мала музика — невід'ємний елемент культових обрядів і церемоній. У розвинених племен існувала диференціація музики на «народну» і «придворну», існували спеціальні школи підготовки професійних музикантів. Музичний інструментарій включав велику кількість різноманітнихдуховних і ударних інструментів, з струнних був найпростіший монохорд — музичний лук.

Слайд 5

Література Марк Твен (Флорида, штат Міссурі — †21 квітня 1910) — американський письменник, гуморист, сатирик, публіцист, видавець. Найвідоміший творами «Пригоди Тома Соєра» та «Пригоди Гекльберрі Фінна». Ернест Хемінгуей писав, що «вся сучасна американська література вийшла із однієї книги Марка Твена, котра називається «Пригоди Гекльберрі Фінна». Волт Вітман-американський поет, есеїст, журналіст та гуманіст. Представник перехідного періоду між трансценденталізмом та реалізмом, що об'єднав ці два напрями в своїх творах. Вітмен — один з найбільш впливових поетів американського канону, якого часто називають батьком верлібру.

Слайд 6

Образотворче мистецтво Джон Джейм Одюбонс -американський натураліст, орнітолог і художник-анімаліст, автор праці «Птиці Америки» (1827—1838). У його честь названо Національне суспільство Одюбоновськоє, перша природоохоронна організація в світі. Норман Роквелл -американський живописець і журнальний ілюстратор. До його найвідоміших праць належить серії з Віллі Ґіллісом (Willy Gillis), Rosie the Riveter i цикл картин «Чотири свободи».

Слайд 7

Кіно та музика Джон Вейн американський актор.Популярність актора набуває нечуваних розмірів після кінофільму «Вона одягла червону стрічку» Будь-який фільм за його участю гарантує касові прибутки. Актор стає символом Америки. І здобуває прихильність усього світу. Дюк Еллінгтон справжнє ім'я — Едвард Кеннеді Еллінгтон, Edward Kennedy) — (29 квітня 1899, Вашингтон — 24 травня 1974, Нью-Йорк) — видатний афроамериканський джазовий музикант, композитор, піаніст, керівник всесвітньо відомого оркестру.

Слайд 8

Мерилі н Монро Одна з найвизначніших постатей Америки стала відома амереканська кіноактриса співачка, модель, секс-символ 1950-х. Мерлін Монро. Стала найпопулярнішою акторкою 1950-х, знявшись у комедіях і мелодрамах, котрі вміло експуатували її зовнішні дані і перетворили її в секс-символ: «Джентльмени віддають перевагу блондинкам» «Як вийти заміж за мільйонера», «У джазі тільки дівчата» Здобула світову популярність.

Слайд 9

Мартін Лютер Кінг Неменш відомою людиною світу був Мартін Лютер Кінг-американський проповідник і лідер руху за громадянські права 1960-х років, речник тактики ненасильства в боротьбі проти расизму. Нагороджений Нобелівською премією миру 1964 року. Його промову «Я маю мрію» (англ. I have a dream) слухало понад 300 000 американців. 16 січня 1986 р. погруддя Кінга було установлено у Великій ротонді Капітолія у Вашингтоні — темношкірий американець удостоївся такої честі вперше. 20 січня 1986 року американці відзначили перший День Мартіна Лютера Кінга.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Образотворче мистецство