X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Слов'янські боги

Завантажити презентацію

Слов'янські боги

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слов'янський пантеон Богів очолений великим Триглавом Світом Нави – Велес, Даждьбог, Святовит. Слов'янські боги

Слайд 2

Рід небесний На картині Він сидить на небесному троні. Однією рукою Він перегортає Книгу Життя Буття, а іншою –благословляє на Буття, дає енергію життя.

Слайд 3

Земля-Матінка Богиня Земля-Матінка Богиня - Покровителька Мідгард-Землі, так у давнину наші пращури називали нашу зелено-блакитну планету, материнською колискою всього людства.

Слайд 4

Сварог Старший Син Роду. Бог управитель Світу Прави. Завершив розпочату Родом творіння Миру. Бог - заступник Вирія (Слов'яно-Арійського райського саду), Небесного Асгарда (Граду Богів). На картині він представлений витягує з вогню творіння - знову створене Сонце.

Слайд 5

Лада Любов - Лада матінка Божественна супутниця Сварога. Перша, кого породив Рід Небесний. На картині вона дарує всім квіти любові, і розуміння світла мудрості Буття - її вбрання.

Слайд 6

Велес Середній Син Роду. Дав енергію руху матеріального Всесвіту, її коловороті, що відображено в Свастичний символах.

Слайд 7

Святогор Він четвертий Син Роду. На своїх могутніх плечах тримає звід небесний, щоб не змішалися чистий, світлий Світ Прави і наш земний Світ.

Слайд 8

Кришень і Рада Молодший син Роду Небесного зі своєю Божественної супутницею. Він - Верховна Особистість Господа. Людина створена за образом і подобою Бога, і особистість кожного.

Слайд 9

Макош Сестра Сварога. Небесна Богородиця, Богиня Долі. Разом з доньками Часткою і Недолею визначає Долі людей, плетучи свої нитки на веретені.

Слайд 10

Перун Син Сварога і Лади. Бог воїнства Сил Світла, основним завданням яких, перш за все, є надання допомоги людині в очищенні від присутніх у ньому демонічних якостей.

Слайд 11

Білобог Уособлення світлої сторони життя у віруваннях древніх слов'ян. "У правій руці він тримає шматок розпечено го металу, який дає випробуваному. І якщо людина світла, то залишається ціла і неушкоджена. Якщо ж ні, - то вона згорає у вогні"

Слайд 12

Святовит Вишній Бог. Входить у великий Триглав Світу Нави - Велес, Даждьбог, Святовит. Дає Світу, людям Духовний Світ. Це Дух Святий - що одухотворяє і животворить проявлені Світи Всесвіту.

Слайд 13

Дажбог Син Перуна, онук Сварога. Бог - свідок Великої Мудрості.Названий Дажбогом (що дає Богом) за те, що дав людям святораси дев'ять Сантій (книг), що містять Священні Веди.

Слайд 14

Семаргл Бог Небесного Вогню, несучий синам і дочкам людським очищення і перетворення, що дає можливість еволюційного зростання. Це вогонь праведного Божественного Суду, випалювати накопичену скверну.  

Слайд 15

Жива Богиня життя і покровителька Душ людських. Божественна дружина Тарха Дажбога.

Слайд 16

Марена Зима-Матінка Богиня Зими, спокою.

Слайд 17

Берегиня У віруваннях древніх слов'ян - це Богиня, що береже та охороняє все живе.

Слайд 18

Ярило Сонце. Бог - Заступник Світлих помислів, чистого Серця і нашого світила.

Слайд 19

Морозко – Бог зимових морозів.

Слайд 20

Алкон Богиня Зорі світанкової. Вона Зоря, Дружина Бога Хорса.

Слайд 21

Гамаюн Птах  Гамаюн мешкає у Світлому Іріі - райський сад - і належить самому Всевишньому.

Слайд 22

Пересвіт,  Деміург, Путівни-чий русичів.

Слайд 23

Навна Втілення в дівчатах-красуннях, всіх матерів і дружин. Це її світло любові зігріває душі людські.

Слайд 24

Птах Щастя Кожен з живучих на Землі, перш за все, хоче бути по-справжньому щасливим, але саме щастя як Небесна Птах Фенікс, просто так не дається в руки. Для цього потрібно ґрунтовно попрацювати, і перш за все - Над собою, щоб стати гідним Його.

Слайд 25

Презентацію підготувала вчителька початкових класів загальноосвітньої школи №5 м. Вінниці Дубина Алла Іванівна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України