X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Європейська інтеграція України"

Завантажити презентацію

"Європейська інтеграція України"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Європейська інтеграція України

Слайд 2

Правова основа Правовою основою відносин між Україною та ЄС є Угода про партнерство та співробітництво від 14 червня 1994 (набула чинності 1 березня 1998 р.). Ця угода започаткувала співробітництво з широкого кола політичних, торговельно-економічних та гуманітарних питань. Крім того, укладено низку галузевих угод та документів міжнародно-правового характеру, згідно з якими здійснюється співробітництво між Україною та ЄС.

Слайд 3

В умовах, коли тривають переговори про нову рамкову Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, двосторонні відносини також регулюються Порядком денним асоціації між Україною та ЄС — своєрідним містком між Угодою про партнерство та співробітництво та Угодою про асоціацію. Українське експертне середовище здійснює Громадський моніторинг виконання цього документу.

Слайд 4

Політичний контекст Відносини між Україною та ЄС скеровуються Європейською політикою сусідства. У 2009 році ЄС започаткував ініціативу «Східне партнерство», східний вимір Європейської політики сусідства, націлений на істотне підвищення рівня відносин із шістьма східними сусідами.

Слайд 5

Східне партнерство має два виміри: — Двосторонній вимір, що націлений на укладання Угод про асоціацію, створення глибоких та всебічних зон вільної торгівлі та досягнення поступу в питаннях візової політики та мобільності; — Багатосторонній вимір (тобто міждержавні платформи і так звані Провідні ініціативи). Цей підхід відкриває можливості для поступової політичної асоціації та глибшої економічної інтеграції країн ЄПС із Європейським Союзом.

Слайд 6

Факти і цифри 1998: набуває чинності Угода про партнерство та співробітництво між ЄС та Україною. 2005: ухвалено План дій Україна-ЄС 2007: розпочато перемовини про укладання далекосяжної Угоди про асоціацію (УА) між Україною та ЄС. 2007, 2008 та 2009: ЄС мобілізує свій Механізм цивільного захисту — для першої оцінки екологічної шкоди та боротьби проти забруднення у Керченській затоці; для оцінки рівня повені на Дністрі та Пруті, для допомоги Україні в боротьбі проти пандемії грипу, а також в запобіганні потенційного руйнування дамби в Калуші.

Слайд 7

2008: набувають чинності угоди про спрощене оформлення віз . Розпочато візовий діалог, чиєю метою є досягнення, у довгостроковій перспективі, безвізового режиму. 2008: Україна приєдналася до СОТ (Світова організація торгівлі), відкриваючи цим шлях до перемовин про Глибоку та всебічну зону вільної торгівлі з ЄС.

Слайд 8

2007-2010: пакет допомоги Україні в рамках Європейського інструменту сусідства і партнерства складає € 494 мільйонів; додаткові € 28.6 мільйонів надаються в рамках Інструменту підтримки врядування. 2011-2013: Оголошений Єврокомісією індикативний пакет допомоги Україні в рамках Європейського інструменту сусідства і партнерства складає € 470.1 мільйонів. 2008-2009 — В рамках Інвестиційного інструменту сусідства ЄС виділив понад € 20 мільйонів на виконання п’ятьох проектів в Україні, переважно в сфері енергетики

Слайд 9

Моніторинг того, як Україна виконує свої зобов'язання в рамках Порядку денного асоціації, здійснює як Європейська Комісія, так і українське громадянське суспільство. Європейська Комісія слідкує за результатами (передусім щодо реалізації реформ) в рамках традиційного щорічного аналізу поступу в межах Європейської політики сусідства .

Слайд 10

21 березня 2014 року у Брюсселі було підписано політичну частину Угоди про асоціацію з ЄС за участі українського прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. 17 квітня 2014 року Європарламент ухвалив резолюцію по Украïні, згідно якоï Украïна може подавати заявку на членство в ЄС. З 23 квітня було введено в дію одностороннє скасування мит для украïнських товарів на європейському ринку. Економічна частина угоди буде підписана після президентських виборів 25 травня 2014 року. Зона вільної торгівлі України та Євросоюзу (у двосторонньому форматі) може запрацювати з 1 листопада. Безвізовий режим з краïнами ЄС буде розпочато до кінця 2014 року.

Слайд 11

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України