X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бібліотека ім.Стельмаха

Завантажити презентацію

Бібліотека ім.Стельмаха

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бібліотека ім.Стельмаха Голосіївської ЦБС м.Києва Наша адреса: 03191, м.Київ, вул. Лятошинського, 26г Тел.:(044) 250-05-64

Слайд 2

Бібліотеки-це скарбниці всіх багатств людського духу (Г.Лейбніц) “Земля не може жити без сонця, А людина – без щастя” М.Стельмах Знання і радість в бібліотеці ти знайдеш. Нектар солодкий тут збереш. Наситиш душу цінним скарбом. З дитинства з книгою ми разом.

Слайд 3

Бібліотека. Тиша. Століття. Історія і тисячі імен. Тут зібрані думки, ідеї світу, Разом із мудрістю віків. Відкрито бібліотеку в 1980 р. Книжковий фонд – 19304 примірники У наш швидкий мобільний час Книжки на всі смаки у нас Потрібну книгу щоб знайти, Хутчіш до бібліотеки йди. Тебе зустрінуть радо тут. Цікавих книг читать дадуть. Ми тут працюємо для вас: Для читача й читацьких мас. Книги. Книги на полицях, Книги різні, книги гарні. От краса, якби ти зміг Прочитати , друже їх! Усе, чим ви цікавитесь, Ви знайдете в книжках. На всі питання – відповіді На їхніх сторінках.

Слайд 4

Бібліотека-море книг Бібліотека-храм науки Тут джерело і знань, і сили, І дна морського глибина. “Ти не вмер для нас, Тарасе, вічно будеш жити” Літературно-музичний вечір Стоять тут книги про моря, Про гори й снігові вершини, Про зорі, птахів і тварин, Рослини і машини. Тут джерело і знань, і сили, І дна морського глибина, Часописи Петра Могили, Вірші Шевченка і Франка.

Слайд 5

Тебе захоплять Данте і Петрарка. І Лермонтова вразить глибина, Вогонь Дюма, романтика Ремарка І чехова проникливість сумна. Вірші поета-пісняра Луценка, І твори Стельмаха – співця правди і добра. “Я мрію так життя прожити, щоб кров і піт віддать землі своїй” Літературно – музичний вечір до 100- річчя з дня народження М.Стельмаха У заході взяли участь: дочка М.Стельмаха – Марта Михайлівна, відповідальний секретар Національної спілки письменників України Бакуменко Олександр Данилович, поети: Сингаївський Микола Федорович, Страшенко Ольга Іванівна, ветеран Великої Вітчизняної війни Георгій Олександрович Киреєв, які розповіли про свої зустрічі з М.Стельмахом. О.І.Страшенко присвятила М.Стельмаху свій поетичний твір. Шекспір відкриє високості. Наш Гоголь обезсмертить край, І Пушкін вас запросить в гості. Запалить душу вам Тарас, І заквилить чаїно Леся…

Слайд 6

Про життя та творчість Д.Луценка розповіли Голова комітету з вшанування пам”яті поета-пісняра Москаленко Микола андрійович, вдова поета Тамара Іванівна та син Сергій Дмитрович. “Дарую людям пісню” Свято, присвячене 90-річчю видатного поета-пісняра Д.О.Луценка

Слайд 7

У музичній програмі вечора виступили: солістка Національного заслуженого академічного народного хору ім.Григорія Верьовки Тетяна Чорна, викладач дитячої музичної школи №38 стрельнікова Ніна Григорівна,тріо бандуристок, ансамбль “Співаночка” та народний вокальний ансамбль “Доброта”.

Слайд 8

Пройшло 8 років тих осінніх, Як відродився “Радість” клуб. І не пропав у активістів Їх творчий та духовний труд. Багатий той, хто вміє віддавати Клуб читачів бібліотеки “Радість” Як на побачення ідуть, Вдягаючись по моді Готують виступи яскраві І як артисти справжні стали. Усі свята святкують разом Всі ювілеї, дати. Теплом душевним гріють всіх І вірші, й музика, і співи.

Слайд 9

“Це наша молодість при нас – душа ж ніколи не старіє” З 7-річчям клуб “Радість” привітали замісник голови ради ветеранів Голосіївського району Киреєв Г.О., голова ради ветеранів Теремки-ІІ Свідельський В.Т. Вокальний ансамбль ветеранів київської трикотажної фабрики “Роза”, директор музичної школи №38 Захарченко М.Є.

Слайд 10

“Героїв мало залишилось,покрила скроні сивина, а щастя у серцях з”явилось, лише в душі гримить війна” Зі спогадами виступили: заступник голови ради ветеранів Киреєв Г.О., заступник голови ради ветеранів мікрорайону Теремки-ІІ Георгій Улізько.

Слайд 11

Новий рік – найулюбленіше свято клубу “Радість”

Слайд 12

“Щоб наша держава незламна була, єдина, триматись повинна вона на плечах родини” Свято присвячене Дню родини На святі був присутній народознавець Микола Ткач, який розповів про такі поняття як віра, обряд, звичай і родовий символ.

Слайд 13

“Діалог щирості” Вечір-зустріч з представниками африканської ради в Україні Читачі бібліотеки познайомилися з історією, культурою та побутом африканського континенту.

Слайд 14

Тобі наша “Радосте”, наш клубе, наші пісні й гарячі серця, наша творчість і життя

Слайд 15

“Над театральним дійствомм влади не має навіть час” Літературно-музичний вечір до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорського мистецвва Учасниками клубу були розіграні гумористичні сценки, гостя клубу професійна співачка Н.І.Яворська прикрасила вечір чудовим виконанням романсів.

Слайд 16

Світло серця даруємо вам Учасники клубу часто зустрічаються з юним поколінням Молоді дарування з задоволенням ідуть до бібліотеки і беруть активну участь у проведенні творчих акцій бібліотеки

Слайд 17

“Від ремесла до творчості” Виставка творів декоративно-прикладного мистецтва випускників художньої школи №9

Слайд 18

Наші виставки цікаві - Вони змістовні та яскраві. Дякуємо читачам бібліотеки за подаровані книги З метою оновлення бібліотечного фонду в бібліотеці проходить доброчинна акція “Подаруй бібліотеці книгу”, в рамках якої всі бажаючі можуть подарувати видання художньої літератури як сучасних авторів так і класиків, як українських так і зарубіжних.

Слайд 19

Завітайте в галерею “Зустріч”

Слайд 20

“Суцвіття України” Персональна виставка живопису “Зображую людину з її вірою у Всевишнього, сподіваннями,пізнанням,невтомною працею, відповідальністю і самовдосконаленням” В.Я.Євтушевський Відомий український художник, член Національної спілки художників України, роботи якого знаходяться в 14 музеях та картинних галереях країн світу.

Слайд 21

“Живопис-моє хобі” Персональна виставка живописних робіт художника-аматора Василя Тарасюка

Слайд 22

“мій Київ” Виставка робіт образотворчого мистецтва Дмитра Якутовича - члена Спілки митців при Українському товаристві глухих та члена спілки Інвалідів, переможця міжнародного конкурсу Інвалідів “Філантроп”.

Слайд 23

“Далека і близька Африка” (живописні роботи художників африканського континенту)

Слайд 24

“Є тільки один спосіб стати культурною людиною – читання” (А.Моруа) “Читайте! Нехай не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б однієї сторінки з нової книги” (К.Г.Паустовський) “Творять не тільки письменники, а й читачі” (Г.Ібсен) Бібліотекар – для людей. Без них не бачить він себе. Для них працює він щодня. Кожний читач йому рідня. З прадавніх давен бібліотекаря роль Важлива для суспільних доль. Плекає він свічадо мови – Без неї і не знали б хто ми. Бібліотекар ревно дбає Про те,що нація в нас має: Про оберіг культури й знань. І разом з ним ти поруч стань. Ідіть до мене, читачі, І зблизька, і здалека. Я жду вас радісно завжди: Я ж – Бібліотекар!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України