X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
апер

Завантажити презентацію

апер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Августо Піночет Виконав:Алієв Вусал

Слайд 2

Людська сутність Августо Піночета Один з найжорсткіших політиків ХХ століття, генерал, головнокомандувач військами, який захопив владу в результаті військового перевороту. Увійшов у світову історію не тільки як президент Чилі, який правив країною протягом 16 років, але і як кат і тиран. Його ім'я його стало образом жорстоких і агресивних людей.

Слайд 3

Короткі відомості з біографії Піночет народився 25 листопада 1915 року в одному з найбільших портових міст Чилі Вальпараїсо в сім'ї митного чиновника. У 18 років вступив до чилійської Військової академії в Сантьяго і закінчив 1936 року у чині молодшого лейтенанта. У 1948 він поступає у Вищу військову академію, після закінчення якої в 1951 йому присвоюються кваліфікації «офіцер генерального штабу» і «викладач військової географії та логіки». З 1954-го він викладає в цьому навчальному закладі. Піночет публікує книгу «Географія Чилі, Аргентини, Болівії та Перу» і вступає до школи права при Чилійському університеті, закінчити яку не встиг.

Слайд 4

Сімейне життя Піночет почав зустрічатися з Марією Лусією Хіріарт Родрігес, дочкою Освальдо Хіріарта Корвалана, юриста й радикального політика, який був у Чилі сенатором і міністром внутрішніх справ. Одружилися вони 30 січня 1943 року, незважаючи на протидію з боку її батьків через військовий рід занять нареченого, який на той час був далекий від верхніх шарів суспільства.Від цього шлюбу народилося п'ятеро дітей: Інес Лусія, Аугусто, Марія Вероніка, Марко Антоніо і Жаклін

Слайд 5

Економічна політика Крім репресій, Піночет проводив нову економічну політику, намагаючись вивести країну з кризи. Він зупинив націоналізацію і ввів принципи вільної торгівлі американця Мілтона Фрідмана. Модель вільної економіки базувалася на відмові від усіх форм державного регулювання, надання свободи дій приватному національному та іноземному капіталу, лібералізації імпорту та активному залученні зовнішнього фінансування. В результаті цієї політики в країні зник середній клас, суспільство розділилося на багатих і бідних, правда, треба віддати йому належне і жахлива бідність була ліквідована.

Слайд 6

Усунення від влади і кінець життя Аугусто Піночет був усунутий від влади через всенародні вибори, а також завдяки внесеному до Конституції країни положення про всенародний референдум (1984). 11 березня 1990 новообранний президент Патрісо Айлвін замінив Піночета на посту голови держави. Однак згідно з Конституцією, відредагованою під себе, Піночет до 1998 року залишився головнокомандуючим збройними силами країни. До того ж він залишався довічно сенатором та користувався політичним імунітетом. Піночет був арештований у Лондоні в жовтні 1998року й 2 березня 2000 року був екстрадований на батьківщину. Слідство у його справі велося аж до його смерті. 3 грудня 2006 року Августо Піночет переніс важкий інфаркт, у той же день через небезпеку для життя над ним був зроблений обряд єлеопомазання й причастя, Помер10 грудня 2006 року в госпіталі Сантьяго. За наявним даними, його тіло було кремовано, державного похорону й жалоби не було (йому зробили тільки військові почесті). 

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України