X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
1

Завантажити презентацію

1

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міжнародний день музеїв 18 травня

Слайд 2

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. Міжнародний день музеїв з'явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums — Міжнародна рада музеїв) було прийнято пропозицію російської організації про установу цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах. За словами Жака Перо, президента ICOM: «Музеї повинні зайняти місце в серці суспільства і бути відкритими громадськості. Розвиток наших установ залежить у великій мірі від допомоги громадськості, і ми повинні запропонувати їй можливість підтримати наші цілі і взяти участь у нашій роботі. Таким чином, необхідно, щоб музеї і суспільство працювали разом, в дусі творчості та інновацій».

Слайд 3

10 НАЙКРАЩИХ МУЗЕЇВ СВІТУ, ЯКІ ВАРТО ВІДВІДАТИ

Слайд 4

Найвідвідуваніші, найавторитетніші, найбагатші та найбільші музеї світу чекають на вас! Не важливо, любите ви мистецтво чи ні, вважаєте себе культурною та освіченою або просто допитливою людиною, важливо те, що у світі є місця, де завжди можна доторкнутися до прекрасного, вдихнути повітря геніальності, заглянути в душу неперевершеним майстрам мистецтва. У цей топ були включені художні та археологічні музеї, які виступають в якості художніх галерей або комплексних музеїв із різноманітними експонатами: від картин до саркофагів і коштовностей. У цих музеях виставлено найрізноманітніші експонати з різних країн, епох, пензлів і рук різних майстрів, але є те, що об'єднує всі ці музеї, — їх обов'язково варто відвідати!

Слайд 5

Рейксмюсеум, Амстердам Найбільший і найвідвідуваніший музей Нідерландів відчинив свої двері на початку XIX століття і став «домівкою» для понад 8000 експонатів. Тут зберігаються картини відомих голландців: Рембрандта, Вермеєра, Халса, Хоха, Стена, ван дер Гельста, ван Скорела і багатьох інших. Крім гідної колекції цього музею, сама будівля теж виступає об'єктом архітектурного надбання.

Слайд 6

Національний археологічний музей, Афіни Для того щоб більше дізнатися про античну культуру, обов'язково потрібно відвідати Національний археологічний музей в Афінах. Тут зібрана грандіозна колекція грецьких артефактів, які відображають історію, побут і культуру стародавніх греків. Якщо туристи вважають Акрополіс дивом, то Національний археологічний музей навіть кращий за Акрополіс! Само собою, одного дня замало, щоб побачити всі багатства музею.

Слайд 7

Музейний комплекс Ватикану, Ватикан На рідкість гармонійне поєднання історії та релігії зробило цей комплекс місцем паломництва понад 4 мільйонів туристів з усього світу щороку. Звичайно, будівлі комплексу вражають своєю красою, але кількість предметів мистецтва ще більше дивує відвідувачів. Найбільшу спадщину залишила епоха Ренесансу, особливо генії — Мікеланджело і Рафаель.

Слайд 8

Музей Прадо, Мадрид Якщо ви опинилися в столиці Іспанії, то обов'язково відвідайте музей Прадо. Тут зберігається одна з найбільших колекцій європейського мистецтва (у тому числі найбільша — іспанських художників). Цей факт автоматично підвищує значимість музею в очах будь-якого туриста. Босх, Веласкес, Гойя, Мурільйо, Ель Греко, Боттічеллі, Тіціан — кожен з нас хоча б раз у житті чув ці імена.

Слайд 9

Метрополітен-музей, Нью-Йорк Щороку близько 5 мільйонів туристів прагне побачити дивовижне зібрання світових артефактів в одному місці — музеї Метрополітен у Нью-Йорку. Його гордістю є колекція предметів мистецтва з усіх куточків світу: Європи, Північної Африки, Близького і Далекого Сходу, Центральної Америки тощо.

Слайд 10

Ермітаж, Санкт-Петербург У другій половині XVIII століття імператриця Катерина виконала свою важливу «місію» — відкрила чудовий музей Ермітаж, який зберігає секрети всієї історії Російської імперії (і не тільки). Тут знаходиться найбільша колекція картин у світі! Не один день потрібен для того, щоб роздивитися всі експонати, зупиняючись хоча б на секунду біля кожного.

Слайд 11

Музеї Смітсонівського інституту, Вашингтон У столиці США знаходиться комплекс із 17 музеїв, які об'єднані під началом Смітсонівського інституту. Найвідоміші — це Національний музей природної історії, Національний музей американських індіанців, Національний музей повітроплавання та астронавтики та інші. Загальна відвідуваність всієї мережі — близько 25 мільйонів осіб на рік!

Слайд 12

Британський музей, Лондон Головний музей всього Сполученого Королівства став осередком культурних цінностей не тільки Британських островів, але і всіх країн колишньої імперії. Що здивує мандрівника, так це безкоштовний вхід у музей, де ви будете вражені кількістю чудових полотен та інших культурних артефактів.

Слайд 13

Лувр, Париж Черги в Лувр обчислюються не метрами, а кілометрами — це і є найкрасномовніше підтвердження його крутості! Заради тільки однієї можливості побачити картину «Джоконда» варто відвідати цей музей. За рік музей приймає фантастичні 10 мільйонів відвідувачів.

Слайд 14

Єгипетський музей, Каїр На африканському континенті ви не знайдете більш величного музею, ніж Каїрський. Це по-справжньому культурна брила регіонального та світового масштабу. Цікаво те, що багато його експонатів прикрашають колекції інших музеїв, у тому числі з нашого топу! Тут ви зможете заглибитися в історію Стародавнього Єгипту, дізнатися про найзагадковіші предмети, які зберігалися в пірамідах.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України