X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
З Днем вчителя

Завантажити презентацію

З Днем вчителя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Магнітний запис інформації І.Ігнатова 11-С

Слайд 2

Магнітний запис інформації — спосіб запису електричних сигналів на шарі оксиду заліза чи іншому магнітному матеріалі, нанесеному на немагнітну основу(тонку пластикову стрічку, алюміній, скло)

Слайд 3

Перші свідчення про можливість реєстрації електричних сигналів на магнітному носії з'явилися 1887 року (П'єр Жане) – 1888 року (Професор Сміт). Проте, перший діючий апарат для магнітного запису і відтворення звуку створили датським інженером Вольдемаром Поульсеном. П’єр Жане Професор Сміт Вольдемар Поульсен

Слайд 4

Апарат було названо телеграфоном і він був запатентований 1898 року. Як носій в апараті було використано сталевий дріт діаметром 0.5 – 1.0 мм, намотаний на немагнітний циліндр, діаметр якого 120 мм довжина 380 мм.

Слайд 5

1932 р. стрічку почали робити з ацетіцелулози, а робочий шар - з карбонільного заліза. 1934 р. німецька фірма «IG Farben» випустила першу промислову партію магнітної стрічки. У цей же час були створені досить ефективні підсилювачі для запису і відтворення сигналів і кільцеві магнітні головки. Апарат для запису сигналів на порошкові стрічки отримав назву магнітофон.

Слайд 6

50-ті роки минулого століття - період інтенсивного розвитку магнітного запису. Розпочато випуск побутових магнітофонів (один з перших - котушковий магнітофон «Дніпро»).

Слайд 7

1963 р. фірма «Philips» розробила і випустила компакт-касету. 1967 р. випущений перший в СРСР касетний магнітофон «Десна».

Слайд 8

1967 р. в японській компанії NHK був продемонстрований перший у світі цифровий звукозаписний апарат. 1984 р. з'явився новий носій - магнітний диск, який забезпечує високу (теоретично - до 20000 біт / мм) щільність запису. Друга половина 80-х р.р. - з'являються побутові відеомагнітофони (перший вітчизняний відеомагнітофон побутового призначення - «Електроніка ВМ-12»).

Слайд 9

1987 р. був прийнятий стандарт на систему цифрового запису R - DAT (Digital Audio Tape) і почався продаж цифрових магнітофонів. У цей же час завдяки спільним зусиллям фірм PHILIPS та SONY був розроблений стандарт оптичного запису сигналів на компакт-диск (CD) і розпочато випуск відповідної апаратури. Система «компакт-диск» (а згодом і система DVD) почала витісняти системи магнітного запису.

Слайд 10

Дозволяєнегайновідтворитизаписанийсигнал (наприклад, для контролюякостізапису). Наявністьспотвореньзарахуноккопірефекта. Забезпечуєвисокуякістьзапису. Відносноневеликийтермінслужбимагнітнихголовок через абразивногодіїносія. Допускаєпрактичнонескінченновеликукількістьповторнихвідтвореньбезвтратиякості. Можливістьпогіршенняякостіі,навіть,повногознищеннязаписупривпливізовнішніхмагнітнихполів,різкихзмінтемпературиабомеханічнихвпливів. Простотаексплуатаціїапаратури. Можливістьтривалогозберігання. Найнижчавартістьвиробництвазапису.

Слайд 11

На студіях і в побуті використовуються відеокамери. У обчислювальних пристроях широко застосовується зберігання інформації на жорстких магнітних дисках. Тому в наші дні магнітний запис інформації не втрачає своє значення.

Слайд 12

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика