X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
В’язні історії та власного сумління

Завантажити презентацію

В’язні історії та власного сумління

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

В'язні історії та власного сумління Робота учнів 11 класу

Слайд 2

Мистецтвознавці – досліджують творчість художників, композиторів, кіномитців; Літературознавці – досліджують творчість письменників; Соціологи – проводять опитування; Аналітики – підводять підсумки Виконавці

Слайд 3

Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину. В.Симоненко голоси шістдесятників письменники діячі культури Досліджуємо питання: Яке покоління називають поколінням “ проти течії ” ?

Слайд 4

Постать Алли Горської – яскравіша від легенди Напрочуд обдарована людина, художник широких творчих обріїв, живописець , монументаліст, театральний художник, графік. Горіла в житті, як смолоскип, притягувала до себе друзів, як магніт, бо була невимовно жертовна.

Слайд 5

“Обірвана” пісня Володимира Івасюка Один із основоположників української естрадної музики (поп-музики). Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано,віолончелі,гітарі, майстерно виконував свої пісні.

Слайд 6

Визначний вірменський і український кінорежисер. З Україною пов'язана значна частина його творчої біографії. Міжнародне визнання прийшло після екранізації повісті М.Коцюбинського “ Тіні забутих предків ”. Неодноразово висловлювався за дотримання свободи слова у пресі. “Один у залі” Сергій Параджанов

Слайд 7

Василь Симоненко – метеор на ріднім небосхилі Не докорю ніколи і нікому, Хіба на себе інколи позлюсь, Що в двадцять літ в моєму серці втома, Що в тридцять – смерті в очі подивлюсь.

Слайд 8

Поезія Василя Стуса – живий нерв України Життя Василя Стуса схоже на спалах – короткий і яскравий. Поезія – то сама правда, живий нерв України, її безталанна доля.

Слайд 9

Два кольори душі Дмитра Павличка Твердий і завзятий, упертий і несамовитий, чуттєвий і пристрасний, як сама земля. Поезія його – гнівна, правдива і нескорено-горда, вишита червоною та чорною нитками.

Слайд 10

Сонце і слово Івана Драча Іван Драч – дитя свого часу. Його творчість початку 60-х сповнена молодої енергії, завзяття, прагнення до кінця осягнути світ.

Слайд 11

Мужня жінка Ліна Костенко Ліна Костенко – одна з тих, хто не втратив людської гідності в часи випробувань. Свою позицію вона завжди виражала прямо і відкрито; її принциповість і прямота настільки лякали і дратували представників влади, що вони з великим задоволенням у будь-який спосіб примусили б її мовчати.

Слайд 12

Респонденти: діячі культури рідного краю Результати опитування 65% 30% 5%

Слайд 13

Світ шістдесятників – парадоксальний, контрастний: ґвалт і супротив, бунт і втеча, крик і мовчання, спопеляючий біль і непохитна віра в прийдешню свободу. Свята віра в те, що, попри все, є і буде жива Україна, бо тримають її надійні руки. Висновок

Слайд 14

Література Гончар О. Витязь молодої української поезії//Гончар О. Чим живемо: На шляхах до українського Відродження. – К., 1991. – С. 190-194 Касьянов Г. Незгодні: Українська інтелігенція в Русі опору 1960-1980-х роках .- К., 1995.-221 с. Ліна Костенко: Я справді надумала повернутись в цю літературу// Освіта України. – 2010. - № 30. – С. 5. Лопушинський І.П. Духовні постулати Дмитра Павличка у вимірі української національної ідеї / І.П.Лопушинський //Вивчаємо українську мову та літературу. – 2010. - № 14. – С. 2 Стус В. Твори у 6-ти томах. 9кн. – Львів: ВС “Просвіта”, 1994 – 1999 рр Ткаченко А. Художній світ Івана Драча. – К., 1992. – 48 с.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика