X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виникнення ICQ

Завантажити презентацію

Виникнення ICQ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Випущена в 1996 році. Випущена в 1996 році. 20 травня 1997 компанія оголосила про те, що кількість користувачів програми досягло мільйона. У 1998 році компанія Mirabilis повідомила про те, що мережа ICQ росте зі швидкістю 1 мільйон користувачів за 23 дні. Кількість одночасних підключень складало ~ 500 000. У червні 1998 року компанія Mirabilis продала права на ICQ найбільшому американському провайдеру AOL (America Online) за 407 000 000 доларів. В результаті компанія Mirabilis була перетворена в ICQ Inc., І стала частиною корпорації America Online, де і отримала подальший розвиток.

Слайд 5

Перша версія програми вийшла в листопаді 1996. Перша версія програми вийшла в листопаді 1996. У 2005 році компанією Rambler створена перша офіційна російськомовна версія програми. У 2006 році вийшла україномовна версія ICQ, підтримувана порталом www.bigmir.net.

Слайд 6

У перші роки існування ICQ в ній не було рекламних оголошень (банерів). Їх поява викликала невдоволення багатьох користувачів. У перші роки існування ICQ в ній не було рекламних оголошень (банерів). Їх поява викликала невдоволення багатьох користувачів. В Інтернеті з'явилися програми-латки (так звані патчі), що відключають показ реклами. Це також підштовхнуло користувачів до використання замість ICQ інших програм, що працюють по протоколу OSCAR. Наприклад, qip, Miranda, R & Q.

Слайд 7

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика