X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Видатні програмісти"

Завантажити презентацію

"Видатні програмісти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала: Орлова Саша Видатні програмісти

Слайд 2

Програмування- процес створення комп'ютерних програм та/або програмного забезпечення У більш вузькому значенні програмування розглядається як кодування — реалізація у вигляді програми одного чи кількох взаємопов'язаних алгоритмів У широкому значенні програмування використовується у значенні створення алгоритмів та навчання людей або пристроїв діяти за алгоритмами.

Слайд 3

Аллен Пол — співзасновник корпорації «Майкрософт», яку він разом зі своїм шкільним приятелем Вільямом Генрі Гейтсом III (більш відомим як Біл Гейтс) заснував в 1975 році. Зараз через проблеми зі здоров'ям («хвороба Ходжкіна») справами компанії практично не займається, продовжує працювати в галузі високих технологій.

Слайд 4

Ґвідо ван Россум Голландський програміст найвідоміший створеною ним мовою програмування Python. У громаді мови Python ван Россум відомий як «доброзичливий довічний диктатор», який продовжує спостерігати за процесом її розробки та за необхідністі приймає рішення.

Слайд 5

Дональд Кнут видатний інформатик, ідеолог програмування та почесний професор Стенфордського університету. Автор фундаментальної праці «Мистецтво програмування»; вважається одним з батьків аналізу складності алгоритмів. Розробник типографічної системи TeX та пов’язаної мови визначення шрифтів і системи їх рендерингу METAFONT.

Слайд 6

Кен Швабер американський розробник програмного забезпечення, власник торгової марки scrummaster, лінії процесу розробки програмного забезпечення Scrum. Президент компанії Advanced Development Methods (ADM), діяльність якої полягає у поліпшенні практики розробки програмного забезпечення. Кен Швабер — один з лідерів руху за гнучку розробку програмного забезпечення (Agile), і засновник Agile Alliance.

Слайд 7

Єршов Андрій Петрович  видатний програміст і математик, один з творців «шкільної інформатики», лідер в області теорії й автоматизації програмування, основні праці якого охоплюють теоретичне й системне програмування, мови програмування, теорію схем програм, мішані обчислення. був обраний членом Американської асоціації з обчислювальної техніки (1965), почесним членом Британського товариства з обчислювальної техніки (1974).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика