Новорічні вироби
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Новорічна ялинка в СРСР Аж до XIX століття свята Різдва в тому стилі, якому він дійшов до наших днів, на Русі не було, він вважався буржуазним. У російську літопис новорічна вбрана ялинка і звичай святкувати Новий рік 1 січня прийшов з 1700 року, коли нинішній тоді правитель, який відвідав напередодні Європу, видав указ про перенесення дати. У такому форматі Росія зустрічає перший день Нового року до цих пір. Особливою популярністю ялинка на Новий рік користувалася у громадян СРСР. У радянську епоху це свято вважався одним з найбільш важливих. Кожен маленький дитина того часу може згадати атмосферу урочистості перед новорічною ніччю. Коли вся родина збереться за накритим від всіляких страв столом, а під ялинкою, як за помахом чарівної палички виявляться бажані подарунки від снігуроньки та Діда Мороза.
Новорічні прикраси на ялинку Оскільки виникнення звичаю прикрашати хвойні дерева йде в глибоку старовину, то предмети декору та оформлювальний стиль багато разів змінювалися. В епоху християнства свічки і зірки, що символізували Різдво Спасителя, з’явилися на вічнозеленої красуні завдяки богослова Мартіна Лютера, а прекрасні паперові троянди уособлювали невинність Діви Марії. Після заборони релігії на Русі, через час в СРСР було прийнято прикрашати ялинки композиціями з яскравих скляних кульок і казкових персонажів, що особливо припадало до душі кожному маленькому дитині. У числі нових ялинкових іграшок безліч оригінальних варіантів, за допомогою яких дизайну інтер’єрів можна надати ефектний і неповторний новорічний образ.
Своїми руками Важко переоцінити значення прикладної творчості у розвитку дитини. Адже створення виробів, ручна праця, творчі заняття - це дивовижні в своїй ефективності способи розвинути головні навички та здібності дітей. Батькам не обов'язково володіти спеціальною освітою і знаннями для того, щоб застосовувати творчі завдання з розвиваючою метою. Достатньо давати волю своїй фантазії, активно залучати до створення поробок усіх членів сім'ї, цікавитися досвідом і знаннями професіоналів за допомогою всесвітньої павутини - і ручна робота стане захоплюючим, корисним і улюбленим заняттям дитини. Наша порада - частіше влаштовуйте виставки досягнень малюка, діліться результатами його творчості з друзями і знайомими, надихайте на створення нових виробів!
Схожі презентації
Категорії