X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стиль рококо у 19 столітті

Завантажити презентацію

Стиль рококо у 19 столітті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив магнітного поля на життя та здоров’я людини Робота Мостової Анастасії

Слайд 2

Безумовний науковий і практичний інтерес представляє дослідження геомагнітного поля Землі. Землю оточує магнітне поле, тому  все, що знаходиться на Землі, в тому числі люди, тварини і рослини, піддаються дії невидимих силових ліній цього поля. Вчені намагаються отримати відповіді на запитання: Який воно має вплив на живу природу?

Слайд 3

Магнітне поле діє на весь організм відразу і повністю: від тіла і органу до клітини і окремих її молекул та атомів. Вплив магнітної енергії на людину: підтримує процеси саморегуляції організму; забезпечує природній контроль і прискорення процесів виздоровленя; знімає головну, суглобну, м’язову біль; покращує кровообіг, стабілізує  тиск крові; підтримує імунну систему; захищає ендокринну систему; полегшує протікання стресів, запобігає депресії; покращує еластичність судин, гнучкість і рухливість суглобів; допомагає збалансувати всі системи життєдіяльності організму.

Слайд 4

Навіть наші предки, передали нам традицію встановлювати в дома спальні місця «головою на північ».  В цій традиції закладено розуміння необхідності для глибокого, здорового сну від′ємного поля  магніту.

Слайд 5

Різка зміна магнітного поля, наприклад, при магнітних бурях або в активній геомагнітній зоні завжди негативно впливає на самопочуття.     Дія магнітних бур змушує страждати від 10 до 15 % населення.

Слайд 6

Імунітет людини, а значить, і його властивість протидіяти дії на організм,  в кінцевому рахунку, протяжність життя залежить від магнітного поля Землі.

Слайд 7

Дякую за увагу

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика