X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
стан розвитку економіки

Завантажити презентацію

стан розвитку економіки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стан розвитку економіки у Вінницькій обл.

Слайд 2

Україна Економічна криза Світ переживає сьогодні драматичну подію – глобальну фінансово-економічну кризу, яка охопила в тій чи іншій мірі всі країни, зокрема і Україну.

Слайд 3

Негативний вплив світової фінансово-економічної кризи відчувається і на ринку праці Вінницької області. Регіональний ринок праці переживає кризу дещо важче, ніж країна в цілому. За рівнем працевлаштування: За рівнем безробітних: 17 22 Вінницька обл.

Слайд 4

Протягом останніх років у загальній кількості безробітних, які перебувають на обліку в обласній службі зайнятості, переважає сільське населення: у 2005 році – 58,3%, 2006 – 62,2%, у 2007 – 63,6%, 2008 – 64,8%, 2009 – 61,1%. Станом на 01.01.2010 р. чисельність шукачів роботи на обліку в службі зайнятості становила 26,8 тис. при наявності 562 вакансій. При цьому, навантаження на 1 вакансію з числа тих, що призначалися для працівників сільського господарства, становило 90 осіб. Вакансія 90 осіб

Слайд 5

Вільні робочі місця 2010 2013 40 % Проявом кризи є помітне зменшення попиту на працю. Так протягом 2013 року чисельність вільних робочих місць зменшилася, порівняно з 2010 роком на 40%;

Слайд 6

Одним із негативних проявів впливу світової фінансово-економічної кризи на економіку Вінницької області стала нестабільність роботи значної кількості підприємств, впровадження ними режиму неповної зайнятості працівників.

Слайд 7

Порівняно з січнем 2010 року кількість тих, хто перебували в адмінвідпустках, скоротилася у 6 разів, тих, що працювали неповний робочий день або тиждень – на 36%. 36% 6 р.

Слайд 8

Для подолання кризових явищ на ринку праці необхідно здійснити ряд заходів: Криза Суспільство

Слайд 9

- проводити професійну підготовку і перепідготовку населення зважаючи на кон’юнктури регіону; - сприяти підвищенню мобільності робочої сили стимулювати створення робочих місць на селі; - сприяти безробітним громадянам та членам їх родин щодо переселення до трудодефіцитних регіонів, зокрема сільської місцевості, із встановленням фінансової допомоги родинам, що переїжджають; - вживати заходи щодо пом'якшення регіональних диспропорцій ринку праці у хронічно депресивних і слаборозвинених регіонах, а також тих, які найбільш постраждали в період кризи. - розробляти і реалізовувати директорами базових центрів зайнятості спільно з органами виконавчої влади на місцях антикризових заходів.

Слайд 10

- стимулювати створення робочих місць на селі; - проводити професійну підготовку і перепідготовку населення зважаючи на кон’юнктури регіону; - сприяти безробітним громадянам та членам їх родин щодо переселення до трудодефіцитних регіонів, - вживати заходи щодо пом'якшення регіональних диспропорцій ринку праці у хронічно депресивних і слаборозвинених регіонах - розробляти і реалізовувати директорами базових центрів зайнятості спільно з органами виконавчої влади на місцях антикризових заходів.

Слайд 11

1. Тригуб Н.П. Світова фінансово-економічна криза і Україна. - Наукові праці: Науково-методичний журнал. – Т. 104. Вип. 91. Історія. – Миколаїв: Вид-во ЧДУ ім. Петра Могили, 2009. – С.6-12. 2. Статистичний щорічник Вінницької області. – Головне управління статистики у Вінницькій області. – Вінниця, 2009 р. Список використаної літератури: Студентки групи МТБ-11 Сороки Світлани

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика